| Skyscraper90210 a întrebat:

Intrebare pentru >fete.:. Vi s. a intamplat vrodata sa fiti indragostite de un baiat cu care va intelegeti foarte bine dar el sa va considere doar o amica? Ce ati facut? Sunt in aceeasi situatie si vreau niste sfaturi.

2 răspunsuri:
| Allya a răspuns:

Da...i-am spus in fata si am devenit mai mult decat prieteniwinking...dar acum depinde si de ce gandeste baiatul respectiv.

| dydylutza a răspuns:

Pai... i-am spus ce simt pentru el, eu fiind o fata glumeata el a luat totul intr-o gluma dar apoi cand a vazut ca nu rad, a ramas blocat. a 2 a zi pe mess mi-a zis ca s-a gandit la ceea ce i-am spus eu, a spus ca simte si el ceva pentru mine. apoi am fost impreuna... te sfatuiesc sa incerci. nu ai nimic de pierdut. SUCCES! :*winking