| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete;: voi cand v-ati dezvirginat cat de tare v-a durut? ati bagat-o pe toata? daca nu, a cata oara ati bagat-o pe toata? simtiti placere? va doare la fiecare contact sexual? e chiar asa insuportabila durerea? Eu am facut-o cu iubita de 3 ori, prima data virgina, i-am bagat doar capul si gata ca o durea de murea(i-a curs sange), a doua oara am bagat-o cam jumate(dupa 2 luni) dar am facut cateva miscari "inainte-inapoi" si gata ca "murea", a treia oara, dupa vreo 2 saptamani, abia daca i-am bagat-o un sfert, deci a fost mai prost ca doua oara. Mentionez ca se uda de fiecare data, ne iubim cu adevarat si ea mereu spune ca isi doreste sa facem dragoste, ne "incalzim" bine, si cand sa i-eu bag se incordeaza, ma impinge cu mainile si picioarele le tine apropiate si foarte incordata, eu ii zic sa se relaxeze dar ea cica nu poate. Eu cred ca nu vrea, si ma enerveaza chiar tare, v-a dat iseama nici nu pot sa imping ca ma impinge cu mainile. Are noroc ca o iubesc ca altfel imi bagam *** in ea si ma duceam la alta. Deci, innebunesc cand ma impinge cu mainile, si a fost deja a treia oara.
Imi spuneti va rog de ce e asa incordata? ( eu imi fac treaba foarte bine). Ea tot imi spune ca o doare si e frica, dar chiar si inainte sa o pentrez, ea se incordeaza, o inteleg ca o doare dar cat de tare poate sa o doara, ce nu au mai facut sex fetele pana acum(are 18 ani si este f. bine dezvoltata). Daca mai face odata asa, ii spun sa ma lese in pace ca mai bine fac laba, dar daca ma duc la alta sa nu intrebe de ce.
Credeti ca dupa mai multe incercare vom reusi? Credeti-ma si pe mine ca innebunesc rugandu-ma de ea, imi vine sa ii dau cu ceva in cap cand vad ca se incordeaza!

23 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce om nebun esti, ai rabdare cu ea nu fii salbatic, ce esti animal? Cum poti zice ca i ti vine sa i dai cu ceva in cap, tu numai la tine te gindesti, ce simte ea nu te intereseaza? păcat ca sta fata aceea lingă asa un dobitoc ca tine.

| love96 a răspuns:

Ai mai multă răbdare cu ea. Eu sunt fata si am făcut-o prima data acum un an si dupa multe încercări am reușit. Crede-ma ca doare, doare foarte tare. Si chiar dupa un an încă ma doare, nu foarte tare dar e o mica durere. Asa ca ai răbdare si încearcă sa o înțelegi. Daca te duci la alta ce crezi ca rezolvi?! O sa afle ca ești băiat si asa sunt băieții nu prea se descurca sa ascundă adevarul (părerea mea).
Părerea mea e sa mai încercați ca pana la urma o sa se obisnuiasca cu toate ca nu o sa fie ușor dar toate trec happy. Succes in continuare!

| RAY a răspuns:

Daca nu merge fugi la alta si gata ce te strezi atata

| SkyPilot a răspuns:

Ocupa-te cat mai bine de preludiu (inteleg ca deja faci cate ceva), poate sa ii faci si un pic de oral dar fara sa o termini, da-i sa bea un SINGUR pahar de vin. Poti incerca si cu un masaj relaxant inainte, dar numai daca stii sa il faci. Folositi prezervativ si eextra lubrifiant, reduce mult frecarea.

| anonim_4396 explică (pentru SkyPilot):

Crede-ma ca preludiu este foarte ok(peste o ora), ii fac si oral si mereu se uda si pana nu este foarte excitata nu incep penetrarea, dar cand ajung la penetrare deja incepe sa tremure si se incordeaza...ma enerveaza la culme, iti dai seama ca eu nici nu pot sa imping ca ea nu imi da voie cu picioarele...

| SkyPilot a răspuns (pentru anonim_4396):

Fii intelegator, nu poate sa se controleze. Nici nu te gandi sa ii spui ceva de alta, dimpotriva, spune-i cat de mult o iubesti pe ea.
Incearca sa o pui pe ea deasupra. Poate sa mearga la ginecolog pentru deflorare. Citeste si raspunsurile la intrebarea asta pentru o alta optiune:
http://www.tpu.ro/......nde-si-de/
Si aici:
http://en.wikipedia.org/wiki/Lidocaine
Atentie insa daca mergeti pe calea asta, se poate ca tu sa nu poti sa ejaculezi, lidocaine este folosita in prezervativele acelea cu prelungirea placerii.

| anonim_4396 explică (pentru SkyPilot):

Nu ai inteles, am dezvirginat-o deja. Am facut de 3 ori dragoste, doar ca a treia oara a mers mai prost ca a doua cand i-am bagat mai mult de jumate...

| SkyPilot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai teminat treaba happy De asta o doare. Daca exista un alt motiv, fie ca tu esti prea mare pentru ea, fie ca are o problema pentru care s-ar impune o vizita la ginecolog.

| anonim_4396 explică (pentru SkyPilot):

Daca nu o bag pe toata asta inseamna ca inca mai e virgina? nu mai e virgina, ca nu am terminat treaba complet stiu, dar nu e vina mea...

| anonim_4396 explică (pentru SkyPilot):

Daca nu o bag pe toata asta inseamna ca inca mai e virgina? nu mai e virgina, ca nu am terminat treaba complet stiu, dar nu e vina mea...Nu stiu "cat de mare sunt", 16 cm si un pic si grosime intre 8-10 cred...

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Toli?

| SkyPilot a răspuns (pentru anonim_4396):

Himenul e foarte aproape de intrare, deci ai trecut prin el. El are o oarecare elasticitate, poate ca nu s-a rupt complet. O fata spunea aici ca la ea se simte ca o franghie la intrare si ca o doare de fiecare data, chiar daca de intrat intra. Vina nu e a nimanui, asta e situatia. Lungimea nu conteaza. Cu grosimea cred ca exagerezi happy Diametrul de 8 ar fi enorm, poate te gandesti la 5, 6. Si asa ar fi mult, pe Wikipedia spune ca media ar fi 4.

| anonim_4396 explică (pentru SkyPilot):

Am zis grosime nu diametru, din cate stiu e o diferenta happy

| SkyPilot a răspuns (pentru anonim_4396):

In cazul une forme care poate fi aproximata printr-un cilindru, diferenta respective imi scapa happy

| anonim_4396 explică (pentru SkyPilot):

Gata. am masurat acum, la grosime am 13, 5 cm happy si diametrul conform regulii de impartire la 3, 14 este 4, 29.

| SkyPilot a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti aproape de medie. Eu am ceva mai mult, dar am grija sa le ud bine, si nu am avut probleme.

| Alcyon a răspuns:

Asa e la inceput, trebuie sa ai foaarte multa rabdare. Si daca fata sta incordata, e si normal sa o doara. Doar nu credeai ca-i ca-n filmele porno sau ca-n romanele de dragoste: tac-pac, au facut-o. In realitate e mai dificil si apar unele situatii neplacute. Daca tii la ea, rezisti.

| anonim_4396 explică (pentru Alcyon):

Pai si eu ce am zis, ca sta incordata intocmai! Eu ii spun mereu sa se relaxeze si ea nu ca nu poate...se incordeaza parca ar ridica greutati...o iubesc doar ca ma dispera cand face asa.

| StefiChan8D a răspuns:

Si daca ii zici ca pleci la alta esti cel mai mare prost din lumea asta si o si pierzi! Numai gandirea ta lasa de dorit! Asa e la fiecare femeie, in timp va trece.

| anonim_4396 explică (pentru StefiChan8D):

Nu i-am zis ca ma duc la alta, si oricum nu am sa o fac ca nu pot, ca o iubesc. Crede-ma ca daca erai tu in locul meu si tu te enervai...

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Incearca cateva reprize doar de petting insa cu foarte multa masturbare cu 1 si apoi cu 2 degete pentru ca muschii vaginului sa se obisnuiasca sa simta ca ceva ii atinge si ii mangaie/maseaza.Doar procedand astfel vei reusi sa-i relaxezi muschii, doar astfel se poate elimina starea de incordare a muschilor.Pana in momentul in care nu vei reusi sa-i faci degetica cu 2 degete sunt convins ca nu o vei putea penetra din cauza lipsei de elasticitate a muschilor vaginali. Incearca si garantat vei reusi.Succes.

| Cati24 a răspuns:

Este normal sa curga sange, dar depinde de la fata la fata, de la organism la organism... unele au probleme si se sperie ca a curs prea mult sange...la altele nici un strop..depinde de elasticitatea himenului. Primul contact sexual este dureros. Probabil fiind putin mai sperioasa cand a vazut ca ii curge cange si ca o doare s-ar fi speriat. Nu trebuie sa te enervezi, stai calm. Discuta cu ea si incearca sa aflii ce o retine, poate ii este frica ca durerea va reveni, dar nu este adevarat. Sigur totul se va rezolva printr-o discutie mai serioasa, incearca sa o intelegi. Si arata-i de fiecare data cand ai ocazia ca o iubesti. Succes in continuare in relatia voastra!

| anonim_4396 explică (pentru Cati24):

Se vede ca nu ai citit tot. Nu partea cu sangele era importanta, a 3 oara cand nu mai statea deloc. Mai bine citeai tot!