| rrrrares33 a întrebat:

Intrebare pentru fete:
Voua va plac baieti cu mustata sau fara?

Ps: Am 12ani si nu cred ca imi sta bine la varsta asta...

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai deja mustata? Ai facut-o cu carioca sau cu dermatograf? Vezi-ti copile de copilaria ta.

| Doηηa a răspuns:

Băi,mie îmi plac bărbații care au așa http://www.google.ro/......tp?/imgres
Îi ador!

| Hulya a răspuns:

Fara categoric! Dar depinde si de forma fetei happy.

| OnuOnulică a răspuns:

Ba baiatule nici macar nu ti-a crescut laughing

| adriang95 a răspuns:

Oi fi eu băiat, dar presupun că, după cum ție-ți place ca o fată să fie pensată, și tu trebuie să te razi!

| abcde12345 a răspuns:

Ai doar 12 ani, mai bine asteapta pana pe la 16-17 sa vezi atunci.

| amdr001 a răspuns:

Mustata mi se pare oribila! Pentru mine, mustata la baieti pana in 16-17 ani, pare un semn de neglijenta, imi da impresia ca nu se ingrijesc destul daca nu isi rad mustata pana la varsta de 16 ani, cam asa, pentru ca nu le sta bine unor copii cu mustataaa.

| IntrebareCuRaspuns a răspuns:

Nu are rost sa ti-o iei jos la 12 ani, pe la 16 mai merge deoarece o iei o data, o iei de 2 ori si dupa aia vezi tu...

| cristinasdfghjkl a răspuns:

Nu crezi ca iti sta bine cum? fara sau cu?
Eu zic ca nu e cazul sa iti lasi mustata la 12 ani +ca nu o sa fie mustata aceea pe care o vezi tu la barbatii maturi, ci cateva fire de par subtiri si negre : :-&!
Personal, detest baietii care arata asa big grin Deci : DA-o Jos :*