| zazaza2016 a întrebat:

Întrebare pentru reprezentantele sexului frumos! Voi ati face/facut sex cu un necunoscut?

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Frate nu sunt femeie dar astea se numesc prostituate, dar daca se culca o fata cu tine dupa 5 zile sau doua luni tot un necunoscut esti, fiindca cunoscut esti abia dupa ce ea simte ca doar cu tine vrea sa o faca apoi peste un timp se razgandeste gaseste altul si apoi devi din nou necunoscut

| Ripley a răspuns (pentru vocea):

Esti informat prost, o prostituata e una care cere bani pentru sex.

| vocea a răspuns (pentru Ripley):

Nu asta era intrebarea, ele nu o fac cu necunoscuti? Dar poate stii tu altele care o fac doar cu cunoscuti

10 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

E una dintre fanteziile feminine din top 10!

| whatevernvm a răspuns:

Normal, toata lumea ar vrea sa faca sex cu oameni necunoscuti de la care pot lua 2094293 de boli.

| Butterflybeautiful a răspuns:

Sincer,nu.

| RAY a răspuns:

Daca atractia fizica e puternica da si daca e la ovulatie, asta afirma stiinta

http://sfatulparintilor.ro/......matorilor/

| Violleta2022 a răspuns:

Sex cu un necunoscut fac frecvent prostituatele! Este profesia lor si pentru asta sunt platite destul de bine.
Restul, nu avem de ce sa facem favoruri barbatilor, nici sa ne batem joc de corpul nostru.

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Violleta2022):

Cum iti bati joc de corpul tau facand sex, asta inca nu inteleg.

| ambicio a răspuns:

Nu

| PikaPikaChuChu a răspuns:

Nu cred ca as face asta.
Acum depinde de persoana. Sunt anumite fete pe care le incinta ideea asta. Totusi daca cineva face, sa aiba grija sa nu il mai intalneasca pe barbatul ala. Adica a fost doar sex si atat.