| LovelyKitty2 a întrebat:

Intrebarea asta este pentru fetele care au trecut prin situatia asta. Imi place de un baiat de un an, enorm de mult. Insa nu mi-a raspuns niciodata la fel. Acum e la liceu si eu in generala si el si-a facur prietena. Deci e clar ca nu am nicio sansa. Dar cand am aflat am plans ore, si nu pentru prima data cand plang pentru el. Nu stiu ce sa fac, mi se pare ca lumea se sfarseste doar la el si nu am nicio dispozitie. Daca vi s-a intamplat, povestiti-mi daca ati trecut vreodata peste...

1 răspuns:
| Iuliaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu am fost chiar in situatia ta, dar pe aproape. Am incercat sa ii atrag atentia intr-un fel, bine. nu a mers. apoi m-am gandit "de ce as suferi pentru un simplu baiat?" asa ca am trecut la altii care macar ma baga in seama (bine. si el mai baga in seama, cand ma saluta pe strada laughing)
Crede-ma, ai nevoie de cineva in aceste momente care sa iti spuna ca este timpul sa treci peste si daca nu ti-a spus-o nimeni pana acum, ti-o spun eu.
Inteleg prin ce treci, dar gandeste-te la asta: "Sfarsitul trebuie sa fie fericit, daca nu este fericit, inseamna ca nu este sfarsitul".
Sper ca te-am ajutat! :*