| DarrenNvy a întrebat:

Intrebarea este pentru baieti: sani mai sau sani mici? De ce?

14 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Mai mici, nici mici mici... sa-ti dau un reper si asta raspunde si la intrebarea fete grase sau slabe, privita din lateral, sa-i iasa sanii in evidenta si nu burta, de asemenea sa-i iasa si fundul in evidenta...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mici. Ai tăi cum sunt?

| neutrino a răspuns:

Baietii nu vor totusi sa aiba sanii mari.

| LoveSleep a răspuns:

Mari, că i-a murit vaca lu' bunicu și nu mai am de unde face rost de lapte natural.

Ce naiba? Nu contează, crede-mă. N-o să încep să-ți zic că fizicul nu e important și alte căcaturi pe care nimeni nu le crede, pentru că nu-i adevărat.

Un băiat se uită în primul rând la față, fund și abia apoi sâni. Deci, dacă stai bine cu primele două, fii liniștită. laughing

| aXy99 a răspuns:

Depinde. Nu conteaza asa mult, dar sincer, mai mari ar fi mai bine decat mici.

| AFR81 a răspuns (pentru aXy99):

La fel as raspunde si eu laughing

| DarrenNvy explică (pentru aXy99):

Daca se intampla sa te indragostesti de o faca cu sanii mici, nu vei fii cu ea doar din acest motiv?

| aXy99 a răspuns (pentru DarrenNvy):

Sub nicio forma. Marimea sanilor nu este un factor determinant intr-un astfel de caz.

| Lawliet14 a răspuns:

Oricum. Decat foarte mari, mai bine mai mici. Asa la prima vedere, generosi, dar sincer nu asta conteaza si niste sani generosi o poate jena oarecum pe o femeie. Au fost felul de "consecinte".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie-mi plac mici fiindca la maturitate ei chiar daca se mai dezvolta vor ajunge minioni vor sta drepti ca las adolescenta.cei mari se lasa, vor ajunge pana la buric, si vor fi inestetici cand femeia se va dezbraca.dar unora le plac sanii mari.insa nu mereu. adica cat sant tineri ca apoi incepe sa le treaca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De asemenea o rochie un tricou se aseaza mai bine pe o pereche de sani mai proeminenti, problema e; vorbim de sani micuti nu? nu de doua cosuri pa piept? adica exista si femeia snur, fara tate, fara c.r.e o deosebire nu?

| anonimguy3 a răspuns:

Sincer nu vreau nici mingi de ping-pong dar nici pepeni. Medii ar fi buni cel putin...

| DarrenNvy explică:

Daca o fata cu sanii mici incepe sa va placa, sa va fure mintile sau nu stiu pur si simplu sa va indragostiti de respectiva nu ve-ti fii cu ea doar din cauza acestui defect pe care il are?