| Melinaaaa a întrebat:

Iti poti da seama daca o fata mai este virgina prin pipait? Cum? daca nu cum iti poti da seama in afara sa ai contact sexual cu ea sau sa o duc la doctor.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Proba rromului cu batista, numai sa ii spui asa ceva si te lasa paf. Tu iti dai seama daca mai e virgina doar in caz ca nu a avut vechi relatii cu alti baieti dar daca o vezi ca se imbraca cam sexy si se machiaza atunci nu iti fa sperante deloc.

| missbee a răspuns:

Nu, doar printr-un consult ginecologic se poate ști cu exactitate. Sau mai bine mergeți pe sinceritate.

| lplostonyou a răspuns:

Buna.Se poate prin pipait, daca introduci un deget in vaginul ei, daca degetul intra usor in vagin inseamna ca fata nu mai e virgina.

| Allexis a răspuns:

Doar daca ii "scapi" doua degete in vagin si vezi ca intra usor. Insa risti o pereche de palme sau risti sa o dezvirginezi. Asa ca mai bine crede-o pe cuvant, iesi mai bine asa happy Plus, poate afli daca e virgina sau nu, asta in cazul in care ajungeti sa faceti sex.

| Maothecat a răspuns:

Se poate si prin pipait dar mai greu.De obicei, fetele virgine sunt mai stramte.La un doctor ginecolog se poate verifica foarte bine.Deasemenea si tu o poti face. pur si simplu te uiti si se vede. big grin la fetele virgine este doar o gaurica mai micuta in himen prin care curge ciclul

| bogdan_7896 a răspuns:

Dc trebuie sa fie virgina? ce are daca nu e?

| Beatrice_5910 a răspuns:

Da...o crezi pur si simplu laughing.