| iLexii a întrebat:

Iubesc foarte mult un baiat de la mine din clasa, dar lui ii place de alta fata. Vreau sa o uite. Si vreau sa ii atrag atentia, sum sa o fac happy:* Dau funditaaA :X:X

Răspuns Câştigător
| BettyEllA a răspuns:

Buna! Petrece si tu mai mult timp cu acea fata si arata-i lui ca tu ai eva specila, ceva care celelalte fete nu au si arata-i ca il placi!
Bafta! :*

2 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Ca sa-l faci sa te iubeasca vei reusi cam greuu.
Pai fa ftizeee.sh invata
Incearca sa arati ca esti mai buna ca respectiva

pa, pa

| alexush a răspuns:

Gandeste-te ca nu ai cum sa te pui in calea iubirii.si daca zici ca lui doar ii place de fata du-te la el si stai de vb cu el...cand e zingur, du-te la el si intreaba-l daca inca ii mai place de d-soara X. daca zice da si te intreaba dc il intrebi, spune-i ca ai auzit ca il place o fata foarte mult si ca il iubeste.o sa te intrebe cine.tu ii spui ca acea fata esti tu si ai putea sa il iei de gat sa il saruti. daca accepta sa il saruti e ok.bafta.eu asa as face daca as fi fata