| Buteerflii a întrebat:

Iubesc la nebunie un baiat cam de 5 luni.deci stiu sigur ca il iubesc mai ceva c p viata mea. el nu stie ce simt si imi este f frica sa-i spun din cauza rasp care ar putea sa mi-l dea.as avea motive sa cred ca ma place ca totusi mo invitat d 7 ori in oras. mi-a zis cas f frumoasa...l-a intrebat o prietena d a mea care cea mai frumoasa fata din scoala si el a zis ca eu.si lo intrebat deci esti indragostit de ea si o raspuns da.se uita f mult la mine zambeste mult.ma striga sa-mi faca cu mana.repeta ce spun.si mi-a spus ca ma iubeste dar nu stiu daca o zis serios ca nu mi-a zis in fata.era cu prietenii si o tzipat tare ca te iubeeeesc (eu eram singura fata d acol). cum as putea sa-l fac sasi dea seama ca il plac?(dar subtil)va rog. fundita + vot (scuzati greselile de scriere)

Răspuns Câştigător
| Marinutza_7496 a răspuns:

Daca era o gluma, glumea o data. nu te invita de 7 ori in oras nu zicea ca esti frumoasa si ca te iubeste. eu cred ca te place, spune-i p mess ca il placi sau pune`o pe cea mai buna prietena sa ii spuna, el va sti ca ea nu minte. Succes:*

5 răspunsuri:
| MeMyself a răspuns:

Din cate ai spus el e interesat de tine si spera sa fi si uhappy. daca nu ai curaj face to facetongue. spune-i pe messbig grin.ca iti place de el mai bine fi sincerahappy si vei avea de castigat si asa vei afla si daca te place sincerhappy
Bafta!

| emi29 a răspuns:

Nu va inteleg pe voi cei tineri, intreaba-l daca vrea sa iesiti, si totul va veni de la sine, daca il placi, te place care e problema.

| Bibicutzz a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa ii spui baiatului ca si tu il placi.Eu nu cred ca el face totul in gluma.si oricum orice gluma porneste de la un adevar dar baiatul asta ti'a dat multe motive din care reiese ca si el te iubeste! Eu zic ca ar trebui sa ii spui ce simti pentru el insa nu ii dezvalui cat de mult il iubesti pentru ca in final sa nu ai tot tu de suferi.Lasa'l sa descopere el astawinking. Sper ca te'am ajutat.

| Drag0s a răspuns:

In situatia asta cel mai subtil si frumos ar fi. cand iesiti data viitoare sau cand sunteti amandoi SINGURI. cel mai eficient este sarutul. vezi cum raspunde. uite-te la privirea lui. si iti dai u seama daca a zis ca te iubeste in gluam sau in serios. fata ne tradeaza pe toti. sper ca te-am ajutat >big grin

| Buteerflii explică:

Multumesc mult la totzi.mati ajutat f mult.acum suntem impreuna.:X:X:X:X