| adyxd a întrebat:

Iubesc tare raw o fata ne potrivim la orice ea nu observa asta imi place de ea la nebunie dar cum fac sa ma placa si ea pe mine

3 răspunsuri:
| Violetta2303 a răspuns:

thinking nu te pot ajuta daca nu am mai multe datethinking

| euionutz a răspuns:

Spune-i o poezie seara pe inserat, acosteaz-o langa cosul de gunoi, fa-i o propunere indecenta, o sa te plesneasca...nu te va uita mult timp!

| MarianaMadu a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ii spui ce simti pentru ea ca sa vezi daca si ea are aceleasi sentimente sau ar putea incerca sa le aiba.

Stiu ca e cam greu. Alta posibilitate ar fi sa ii ceri adresa de mess sau nr de telefon si sa conversati, sa ii faci cadouri mai intai la ocazii speciale iar mai apoi cand vrei tu (dar nu exagera ca ar putea sa se plictiseasca)... apropo:trebuie sa afli ziua de nastere neaparat si daca nu atrecut ar fi frumos sa fii primul care ii spune "
La multi ani!", si multe alte gesturi dintr-astea marunte care sa crezi tu ca ii sunt pe plac (inca ceva:eu m-as plictisi daca un baiat ar exagera cu complimentele si cadourile...in fine eu sunt diferita, asa spun toti iar ce am scris in paranteza nu lua in considerare pentru ca eu nu o cunosc pe acea fata si nu cred ca este la fel ca mine:baietoasa)

sper ca te-am ajutat si sper sa fiti impreuna cat de curandhappy