| Larisa_3441 a întrebat:

Iubesc un baiat desi nu ne-am intalnit nciodata doar in oras nu neam tinut de mana nu ne-am sarutat dar totursi sufar mult alalataieri numai la el ma gandeam mau certat si profii ca nu eram atenta! nu stiu ce sa fac si motivul este ca el nu ma vrea ca prietena ca cica nu mai vrea dupa ultima lui iubita si ma intrebam ce draq eu fi facut aia si toata lumea mi-a spus ca e o urata si asa deci nu e numai punctul meu de vedere credeti ca daca ar sti ca sufar ar fi cu mine doamne mereu cand imi amintesc imi vine un gol in stomac si in acest moment ascult ti amo si imi vien sa plang de ce toata lumea nu poate sa sufere stiti cum se spune speranta moare ultima deci intotdeauna am o speranta astept l-am visat intr-o zi si parea ata de real dar real si apoi m-am trezit si am inceput sa plang credeti ca eu sunt singura care se simte asa? si ma enerevaza si faptul ca o colega de la mine din clasa il splace si isi bate joc de el si el a zis ac nu vrea sa mai auda de ea si vroia sa o puna pe una sa il combien cu ea! cata ura...si ea are prieten* doamne cat sufar si am un gol amre in stomac ce sa fac nu pot sa il uit...va rog consolati-ma dati-mi ideii nu stiu ceva care sa ma ajute FUNDA

3 răspunsuri:
| andtim a răspuns:

Invata sa scrii in limba romana, selecteaza ideile principale din toata harababura aia de ai scris-o acolo si lasa limbajul de pisy! bafta in continuare!

| cristina_5191 a răspuns:

Pai ar fi bine sa vb cu el si sa ii sp de colega ta din clasa ca isi bate joc de el. Poate o sa ai vreuna din sanse sa fiti impreuna.

| toatalumeaemagica a răspuns:

H3xyyournightmare mie mi se pare ca esti nesimtit thinking biata fata sufera pentru acel baiat... uite draga, daca zici ca aia isi bate joc de el, spune-i lui ca isi bate aia joc de el si spune-i ca simti ceva cu totul si cu totul special. Incearca sa fi cat mai deschisa dar nici chiar disperata. Intelegi ce vreau sa spun? Nu ii spune de chestiile alea ca l-ai visat... etc. o sa creada ca esti disperata. Fi normala dar si sincera big grinbig grin spune-i ca tipa aia isi bate joc de el si ca are iubit si in rest mai vezi tu ce mai zici ca esti fata desteaptabig grinbig grin. Sper ca te-am ajutatbig grinbig grin Daca esti multumita miai putea da funda?big grinbig grin