cami
| cami a întrebat:

Iubire bolnavicioasa sau ce?
exista pe site-ul asta cineva care a iubit si a urat in acelasi timp?
ai simtit nevoia sa o jignesti si in acelasi timp FLACARA PASIUNII sa arda cu atata ardoare, pentru ea?

12 răspunsuri:
cami
| cami explică:

Altfel ce mircea?

cami
| cami explică:

Pt ▼ANDRUŞA: de unde stii ca nu ma cheama cami laughing? .de fapt ai dreptate, camelia-n buletin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie ceva in genul asta.asta vara am iubit foarte mult un baiat.si el m-a iubit pe mine dar apoi m-a parasit si nici acum nu stiu motivul. timp de o luna de zile am plans si am suferit pentru el.il iubeam dar in acelasi timp il si uram pentru cate lucruri me-a facut.cu greu am uitat de el. daca nu era Dumnezeu langa mine nici acul nu il uitam.sad

| JustMeFlory a răspuns:

Si eu am momente din astea...adica acum il iubesc iar cand imi greseste q ceva urat ajung usor, usor sa il urasc si sa vreau sa ma lase in pace!happy

regis
| regis a răspuns:

Eu nu. Niciodata.

| want2bMajestic a răspuns:

Ne incadram printre oamenii gelosi. avem iesiri din diferite cauze... o iubesc dar cateodata imi "trage cate o palma"(vorbind la figurat) peste fata de imi ies si eu din fire. dar este trecator. in cateva min ajug sa o iubesc din nou

| mircea a răspuns:

Da, dar foarte curand vei avea de ales, dupa cum am avut si eu si poate multi altii. asta este mai mult decat dragoste : este pasiune. cred ca o discutie ff sincera ar inlatura aceasta dilema si ar limpezi apele, altfel...

| Andrusa a răspuns:

Nustiu cum te numesti dar precis nu,, cami,, eu acum iubesc sinu nu asa in joaca e totul serios pentru ca sunt serios.Eu spre exemplu nu cred in ceea ce spui ca in acelasi timp sa iubesti si sa urasti, pentru ca IUBIREA e cel mai important lucru in veata unui om. Daca ai spus asa cred ca in relatia ta ceva nu-i bun si te-as sfatui sa imbunatatesti lucrurile cit nu e prea tirziu! pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubit si urit simultan? N-am atins stadiul asta inca, da' nu-i timpu' pertdut laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Well I have

| florentina_2607 a răspuns:

Jignirea tine de educatie, daca faci asa ceva celalalt chiar daca iarta nu uita, daca o urasti inseamna ca nu este iubire

Răspuns utilizator avertizat