| remusremus78 a întrebat:

Iubita mea a favut sex oral cu ceilalti doi prieteni ai ei pe care i-a avut..ma macina chestia asta.ce sa fac?

21 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca e buna la asta.Si mult mai sigur.Nu ramane insarcinata.Sa-ti faca si tie oral.

| Liviu a răspuns:

Sa ridice mana care nu a facut asta vreo datalaughingBine, copilele si bisericutele se exclud.In rest, arata-mi mie o femeie sau un barbat care nu a gustat din nectarul vieti.Sa fim seriosi, de intrebat ai intrebat-o la cati le-a facut oral.Dar ai intrebat-o cati iau mancat din savarina si ei pana sa dea de tine? tongue Scurt pe 2, acum tipa e a ta.Aialalti numai pot sa o atinga tongue teoretic... ca pratic femeia se poate 'rupe' cu tine de mana daca vrea. take care.

| RAY a răspuns:

Si tu man daca faci sex oral la o fata aia ce va spune wow ce gust de vagin are cand il sarut, penisul nu e un organ murdar e un muschii man ca un muschii el indeplineste niste functii ma intelegi? gandeste-te ca uni ling femeiile anal apoi se saruta cu altele e cam scarbos nu? daca stai sa te gandesti numa la trecutul ei las-o balta pe bune, prezentul conteaza, acuma isi face si tie ce a facut si la alti care e problema nu inteleg, inseamna ca nici sex nu trebia sa faca sau sa sarute vreun baiat, cautati o maicuta virgina man, am auzit ca ai fost la curve mi-ar fi rusine sa spun asa ceva eu dupa ce am mers la curve sincer

| neutrino a răspuns:

Pup-o ca merita si intreaba-te de ce pe tine te-a refuzat!

| ZMR97 a răspuns (pentru neutrino):

îmi plac răspunsurile tale rolling on the floor))))))

| sofisis a răspuns:

Sa-ti dai doua palme sa iti revii.
Cu ce te afecteaza pe tine? Care e problema ta? Mor pe voi astia care sunteti asa.
L-am avut si eu pe unu care era maxim de complexat ca fostul meu era mulatru...ce sa zic.
Nu mai fi frustrat si intelege ca fiecare om are dreptul sa faca ce vrea si cu cine vrea.
Iti place cum face oral? Daca da, zi mersi ca are experienta si gata.
Nu mai fi imatur si copil d'ala care bate din picior si isi ia jucariile si pleaca.
Sau daca nu esti suficient de barbat incat sa intelegi ca trecutul ei ii apartine ei si punct, las-o in pace. NU O MERITI!

| Sergiu1996 a răspuns (pentru sofisis):

Ai auzit de constiinta?

| sofisis a răspuns (pentru Sergiu1996):

Ce treaba o avea constiinta aici chiar nu pricep.
Dar daca esti dragut sa imi explici...

| Sergiu1996 a răspuns (pentru sofisis):

Cati ani ai?

| sofisis a răspuns (pentru Sergiu1996):

Daca anul 1996 e anul nasterii tale sunt mai mare decat tine cu o generatie.

| Sergiu1996 a răspuns (pentru sofisis):

Pai, nu-mi pasa cu cat esti mai mare, mai rau e doar daca ceea ce te face respectat e varsta!

| sofisis a răspuns (pentru Sergiu1996):

laughing) Da, mi se pare perfect fara logica absolut tot ce spui.
Multumesc pentru acest "dialog" dar daca nu ai nimic concret sa imi comunici, nu mai pierd timp.
Daca ai un punct de vedere, fie el pertinent sau nu, sunt deschisa la dialog. Dar asa...e total fara sens aceasta comunicare.
Nu sunt la varsta la care sa imi dai sarut-mana.winking Trebuia sa deduci chestia asta din raspunsul meu. Dar las-o asa.
O zi frumoasa.

| Sergiu1996 a răspuns (pentru sofisis):

Stati pe net cu orele si apoi va ambalati ca pierdeti "timpul", moda societatii...

| sofisis a răspuns (pentru Sergiu1996):

Statul pe net cu scop e una. O discutie monosilabica chiar e pierdere de timp. Invata sa faci diferenta. Am dreptul sa stau pe net cate ore vreau si pe ce site-uri vreau daca asta ma calmeaza sau relaxeaza pe mine. Si am dreptul sa imi aleg ce anume fac in acest timp. Daca din punctul meu de vedere tu esti o pierdere de timp, asta e.
O zi frumoasa.

| Sergiu1996 a răspuns (pentru sofisis):

Imi dau seama ca nu aveti niciun pic de adevar in cele afirmate!

| VaniLLaDeeJay a răspuns (pentru sofisis):

Sii tu? Cum te impaci cu sportul asta. Ai experienta?

| sofisis a răspuns (pentru VaniLLaDeeJay):

Nu. Eu stiu toate lucrurile astea de pe Cartoon Network straight face

| Lawliet14 a răspuns:

Mare lucru, aici totul tine de iubire. Bine ca pe ea nu o deranjeaza ca tu ai fost la prostituate! Ai mentionat acest lucru in intrebarea anterioara.

| Happyjump a răspuns:

E experta, ar trebui sa te bucuri, doar nu oi vrea sa se păstreze toate virgine pentru tine.

| KMaddieK a răspuns:

Nu are de ce sa te macine, doar se spala pe dinti. Asta-i riscul "meseriei", nu poti da doar peste virgine. Macar are experienta. happy

| numainteresezideloc a răspuns:

Si? Care-i frate treaba? Traiti-va ma viata si lasati dracu tampeniile astea.
Daca o sa o faci sa se simta la fel de bine cum au facut-o aia 2, o sa-ti faca si tie.
Iti dau un sfat:
Niciodata nu te lua de trecutul unei femei.O sa o faci sa se simta josnic, o s-o superi, o s-o faci sa-si fi dorit sa nu te fi intalnit.
Ca de la barbat la baietel, RESPECTA-I TRECUTUL, nu te lega de el. In schimb ofera-i un prezent dumnezeiesc.nu te mai gandi la trecutul ei si nu te mai gandi la viitorul vostru. Ofera-i frate un prezent "dat dracu".