| anonim_4396 a întrebat:

Iubita mea s-a intalnit cu cel mai bun prieten al meu cu jumate de an inainte ca noi sa fim impreuna, asta desi el stia ca o plac., eu am aflat recent de la ea ca s-au intalnit de doua ori, el confirmand ca da dar ca nu a fost nimic intre ei. Ma macina gandu ca au intretinut relatii si ma simt naspa ca si o ultima optiune. As vrea sa o intreb si pe ea sa ii spun ce ganduri am dar nu stiu ce sa fac. Simt ca ma iubeste si o iubesc si vreau sa scap de aceste ganduri. Sa o intreb sincer daca a fost sau nu a fost cv?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cu ce te-ar incalzi daca ai afla ca au intretinut relatii sexuale in perioada cat au fost prieteni/iubiti? Daca nu mai este virgina iubirea ta fata de ea are de suferit? A avut tot dreptul sa o faca si acest lucru nu ar trebui sa te intereseze Poate ramai cu buzele umflate laughing

| neutrino a răspuns:

Nu ai dreptul sa o intrebi asa ceva.

| SkyPilot a răspuns:

Nu o intrebi. Ce a fost inainte ca ea sa fie cu tine cu are nici o importanta. Trebuie sa accepti ca fiecare om are un trecut. O accepti asa cum este, ceea ce este important este ca aveti sentimente unul pentru celalalt. Daca o simti ca te iubeste, nu esti ultima optiune ci singura. Concentreaza-te pe relatia voastra, fa-o sa se simta iubita si lasa alte ganduri.

| Dariusuu a răspuns:

Dacă te iubeşte nu te-a înşelat. Dacă te-a înşelat nu te iubeşte.

E simplă ecuaţia.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Si daca a fost, ce? Pe atunci voi nu erați împreună, deci nu ai de ce sa te superi.
Și nu o întreba!

| drogh a răspuns:

Nu cred ca ar mai conta ceea ce s-a intamplat in trecut. Daca ea a trecut peste ceea ce a fost si vrea o recuperare cu tine, atunci lasa destinul sa comande. Discuta cu ea serios numai daca vezi schimbari, nimic mai mult.

| Țoglă a răspuns:

Și care e problema ta? În cazul ăsta, tu și prietenul tău ați fii șogori.

| Bogdan6969 a răspuns:

Ce conteaza cu cine a fost? important este sa fie ok cu tine!