| Claudita_1702 a întrebat:

Iubitul meu a fost cu alta cat timp am fost noi despartiti. Ne-am impacat de vreo 3 luni. Dar eu sunt foarte geloasa pe tipa cu care a fost. El imi spune mereu ca nu mai are nimic cu ea, ca ma iubeste, ca de ce fac asa. Dar eu nu ma pot obisnui, ma doare, doare tare.
Sunt geloasa pe ea. O cred mai buna ca mine, mai frumosa, si cand aud ceva de ea mor. Doar daca vorbeste de ea, sau asculta melodii, o saluta etc. Ce fac ca sa scap? Imi stric relatia. Funda+vot

2 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Nu cred ca mai ai ce face este ceva psihic daca te iubeste de a fost cu ea atunci cand v-ati despartit depinde numai de tine daca poti trece peste acest lucru

| Tany a răspuns:

Nu merita pentru gelozia pe care o simti sa strici relatia voastra,daca pina la urma el totusi te-a ales pe tine,inseamna ca tu esti cea cistigatoare, tu esti mai buna ca fata cu care el sa intilnit mai inainte,tu esti mai frumoasa decit ea, sau macar asa crede prietenul tau.Asa ca stai fara griji,si pur si simlu iate in miini si nu mai fi atit de geloasa caci pentru el tu esti unica si cea mai buna,totul va fi bine.Dar daca cinstit si eu sunt la nebunie geloasa pe toate fostele ale prietenuli meu, imi vine sa le gitui pe toate dar ma linisteste faptul ca el pina la urma a ramas cu mine, si apropo reletia noastra dureaza deja 3 anisori.Si daca iti ascunzi si tu gelozia undeva mai departe veti fi impreuna inca mult timp, caci baietilor nu le prea plac fetele geloase, asa ca fii atenta ce faci. Pup Bafta! happy happyhappyhappy