| AndreeaDeea161999 a întrebat:

Iubitul meu a inceput sa ma masturbeze, dupa vreo 2 zile aveam o ata mica si alba care imi iesea din vagin ( era lipita ) si de atunci cand ma excit imi curge cate o pata mica de sange. Ce ar putea sa insemne? Numai sunt virgina? Am cautat pe google si n-am gasit raspuns. Am nevoie de un raspuns cat mai repede posibil!
Fundaa big grin

Răspuns Câştigător
| XxBlueRosexX a răspuns:

Pai da te-a dezvirginat fara sa vrea...asta e acum nu mai poti face nimic iar daca iti curge cand te exciti doar inseamna ca himenu s-a rupt doar partial nu de tot, nu te speria oricum sunt multe fete care se dezvirgineaza singure alteori li se rupe in colpilrie de la o lovitura puternica iar altele se nasc fara unul, deci nu te speria si stai linistita, prima data va fi la fel de emotionanta ca si cand il ai, dar din monent ce nu il mai ai nu se intampla nimic peericulos, daca la primul contact sexual nu sangerezi inseamna ca s-a rupt de tot inainte, iar daca sangerezi putin inseamna ca il mai aveai, si stae agatat acolohee hee

Take care happy

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te a dezvirginat.

| maria999 a răspuns:

Daca ti-a curs sange e clar ca nu mai esti virgina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ai 13 ani... :/

| Lavii007 a răspuns:

Da, te-a dezvirginat. Curge sange pentru ca himenul e rupt partial.

| bbu2eugen a răspuns:

Hmm din greseala dizvirginare.

| 구미호 a răspuns:

Daca te penetreaza cred ca se rupe himenul de tot.Nu te ingrijora, nu este nimic grav.Have fun!

| Loola19999 a răspuns:

Himenul e rupt partial, stai calma.Dar, cum permiti ca la 13 ani sa te masturbeze cineva? Maine incercati un penis? Daca de degete va plictisiti...Ai grija! Nu fa vreo prostie, si pastreaza-te. Ai 13 ani, ce naiba. Vezi ca e ilegal daca nu ai 15, deci daca nici "iubitul" tau n-are 15 si afla parintii tau sau ai lui, va iesii urat. Fi fata cuminte si ai grija, iar daca va asumati oricum riscurile, nu uitati de prezervativ, te asigur ca parintii tai nu sunt pregatiti sa devina bunici.

| AndreeaDeea161999 explică:

Şi aţa mica şi albă ce este?
P.S. : n-am 13 ani, ăsta a fost numărul care a mers să-mi fac contulwinking