| nutresastii a întrebat:

Iubitul meu a plecat acum 3 zile in străinătate pentru 3 luni jumătate. Avem un an și 2 luni de relație și în acest timp nu a fost zi în care să nu ne vedem deloc, eram nedespărțiți ...Nu suport ideea ca numai e lângă mine ca nu l mi pot vedea. Sper ca o data cu începerea școlii să am ocupație și să treacă timpul mai repede. Cine a mai fost intr o astfel de situație imi poate spune si mie cum a trecut peste, cum a decurs relația?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna foarte plictisitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

o să treacă repede timpul, mai ales că o să înceapă școala. vorbiți mult, așa nu o să-i simți lipsa.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, in primul rand incearca sa vorbesti cat mai mult cu el la telefon iar in timpul tau liber poti citi o carte buna, sa te uiti la serialul tau preferat sa iesi cu o prietena undeva, etc. Gandeste-te ca sunt altii care nu se vad ani intregi, la tine e vorba doar de 3 luni si jumatate.

| ThePuffy a răspuns:

3 luni si jumatate nu e foarte mult, nu e ca si cum a plecat pentru 5 ani. O sa te obisnuiesti, nu te mai gandi la el.

| Adriia a răspuns:

O sa treaca foarte repede timpul, mai ales dupa ce incepi scoala. Daca ai posibilitatea sa vorbesti cu el in fiecare zi la telefon sau pe internet, dorul n-o sa mai fie asa mare.