| CristinaDiana1998 a întrebat:

Iubitul meu se poarta din ce in ce mai frumos cu mine...dar tot a ramas problema cu sexul oral. vreau sa invat sa fac, dar nu stiu cum. ce anume tebuie sa nu fac?

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

În primul rând să nu îl zgârii cu dinții sau cu unghiile! Apoi începi prin a te juca cu el, ca și cu o bomboana, pe care O tot dezmierzi cu limbă, și O lingi roată, iar pe măsură ce crește, poți să îl introduci treptat, ușor, atât cât poți și îți face plăcere. Dar trebuie să și docuri cu el, să te ghideze, la fel cum, și tu trebuie să îi spui lui cum îți place să te atingă, să te mângâie și să te sărute pe tine pe clitoris. Mare atenție la igienă manuală și orală, să nu va infectați de la mâinile nespălate! Cu fiecare nouă exersare, va fi din ce în ce mai bine!

| darrio2007 a răspuns:

Sa nu folosesti dintii.Il vei lasa fara mandrie.

| RAY a răspuns:

Mare parte din orice sex il are relazarea mintala, danseaza din buric pe muzica arabeasca si erectia va vi mai mare, nu fa sa ejaculeze rapi cand i sa vine il opresti si tot asa sa vezi ce bine se va simti, vezi ca dupa ejaculare penisul e sensibil sa stii

| mihai69 a răspuns:

În niciun caz să nu-l muști!
Și un sfat util: cel mai bun sex oral e atunci când folosești ȘI mâna (ca să-l masturbezi ușor).

| SkyPilot a răspuns:

Stai tu deasupra asezata in asa fel incat sa poata admira acel peisaj superb dintre piciorusele tale :) Daca stie sa aprecieze o femeie, va fi super-excitat. Foloseste-ti si mana pe partea cu piele. Trebuie sa gasesti presiunea si ritmul care ii plac, aici nu te pot invata eu, si sa schimbi foarte usor ritmul la fiecare 30-45 de secunde.
Pe cap te joci cu gurita. Iti plimbi limbuta, il prinzi cu buzele, poti sa il prinzi usor cu dintii. Incearca sa ii stimulezi acel "inel" de la baza capului sau acel sant unde are "ata". Va trebui sa descoperi exact ce ii place.
Te poti jjuca un pic ma "salbatic" cu penisul, e mai rezistent decat crezi. In schimb daca te duci pe testicule, atingerile lungi, usoare si calde sunt cele mai indicate.
Lucrul cel mai important este sa pui pasiune in ceea ce faci.
Ce sa NU faci trebuie sa iti spuna el.
Vezi si aici niste idei:
http://www.sofeminine.co.uk/......62732.html
http://www.yourtango.com/experts/pleasure-mechanics/oral-sex

| Prietenashul_Maryan_2000 a răspuns:

Sa nu il musti cu dintii, ca dupa va fi nevoit sa isi puna lingurița la medic!

| vreausatesun a răspuns:

Ai 17 ani si vrei sa faci sex oral? Gandeste.te mai bine, draga mea :*