| pashap a întrebat:

IUBITUL MEU VREA SAI FAC UN VAGINAL LING.si nu stiu ce sa fac.cine ma ajuta sa eau o decizie mai corecta?

Răspuns Câştigător
| cristina_3322 a răspuns:

Spune`i si tu "iubi si eu vreau o casa la mare distanta de casa, undeva prin apropierea unui litoral. ce zici merge schimbul?batting eyelashes "
Nu te injosi in fata luiwinking nu merita.

10 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Din cate vad esti ca o papusa, inofensiva si usor de manipulat.Crede ca face ce vrea cu tine.Trebuie sa refuzi categoric! Bafta!

| misterioaѕa a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-i spui iubitului tau ca nu este o idee buna! fundita?

| Ana a răspuns:

Are vagin? laughing

| REDSQ a răspuns:

Chiar asa, IUBITUL TAU ARE VAGIN? poate mai bine zis... sa-ti faca el un Cunnilingus sau SEX VAGINAL care e cu totul altceva dar nu tu lui. Lui ii poti face doar FELATIE

| ivona a răspuns:

Poate ai inteles gresit laughing cred ca el vrea sa ti faca tie laughing De ce nu-l intrebi?

| frumuselu90 a răspuns:

Spune-i asa "Daca imi faci si u mie " si sa vezi ce iasa

| frumuselu90 a răspuns:

Sti ce cred eu?
cred ca o sa caute in alta parte aceste placeri daca u nu vrei sa i le oferi. Ramane sa iei u decizia corecta

| LovelyGirl_3607 a răspuns:

Pot sa-ti pun o intrebare raised eyebrows

You la ce scoala ay invatat Bio? laughing
Adica ii aiurea asta frate rolling on the floor de cand au baietii vagintongue? laughing) laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubitul tau are vagin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ce vrei e foarte placut sa faci asta
fundita?