| sun52magic a întrebat:

Iubituul meu iplace de mine imi vorbeste frumos dair de ce nu mai imi face cadouri?

22 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Ce materialista esti...

| neutrino a răspuns:

Din prea multa dragoste.

| Fatamuntilor a răspuns:

Asteapta si tu o ocazie speciala si nu batea apropuri.

| Pricked a răspuns:

Despartete de el fata

| Daiana03 a răspuns (pentru Pricked):

Ce gandire ai rolling on the floor))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Desparte-te*, fir-ar mama ei de romana.

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai uitat să-mi spui de virgula care marchează vocativul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Nu stiu ce marcheaza, dar ai dreptate, am uitat.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Cadourile costa bani iar banii nu cresc in copaci.

| HueyFreeman a răspuns:

Si tu ce-i oferi in schimb? Simpla ta existenta nu prea multumeste pe nimeni.

Răspuns utilizator avertizat
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Poate nu are bani, sau e un pampalau care nu a mai facut din astea pana acum...ce ar fi sa ii arati tu cum se face, cineva trebuie sa fie primul.Iti spun eu ca dupa ce ii vei da tu ceva, si el iti va da ceva; P

| Happyjump a răspuns:

Pentru că nu știi să scrii, mai mergi și tu pe la școală să vezi ce mai fac ceilalți

Răspuns utilizator avertizat
| Rony56 a răspuns:

Pai nu-ti face cadouri deoarece nu stii Limba Romana.

| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Am o intrebare happy Iubirea pe care i-o porti se rezuma doar la cadouri? happy

Acuma serios, cand iubesti nu este neaparat sa iti dovedesti iubirea prin cadouri happy De ce vrei cadouri?

Inca ceva, tu ii faci lui cadouri? happy

Scuze ca iti spun, dar esti putin cam "materialista" daca esti cu el doar ca sa iti cumpere cadouri happy

Baftawinking

| Sergiu72 a răspuns:

E noaptea mintii si moartea pasiunii! OMG!

| ExpertInDragosteSiSex a răspuns:

Invata romana si dupa revin-o

| TeckTonik997 a răspuns (pentru ExpertInDragosteSiSex):

Revin-o?

Răspuns utilizator avertizat
| Sephyroth a răspuns (pentru ExpertInDragosteSiSex):

Tocmai ti-ai dat doctoratul in romana prin raspunsul alahee hee

| DariusIonutz0 a răspuns:

O relatie nu inseamna cadouri! o relatie nu e relatie daca esti cu " el " pentru banii sai sau masina... sau alte chestii materialiste. Asteapta sa se-ntample ceva special, atunci poate o sa primesti ceva, daca meriti happy