| FaNNee14 a întrebat:

La 15 ani ce marime ar trebui sa aiba penisul meu

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

In mod normal ar trebui sa te intereseze ce IQ si EQ detii, dar daca aspiratiile tale ating doar acest element, uite ce spun medicii:

"Marimea normala a penisului, in cazul unui baiat de 10 ani este de 4-8 cm, a unuia de 12 ani, 5-10 cm, a unui baiat de 14 ani, 6-14 cm, a unuia de 16 ani, 10-15 cm si a unuia de 18 ani, de circa 11-17 cm."

Acum, orienteaza-te.
Oricum ar trebui sa fii constient de doua amanunte, pana la 21 de ani nu ai o dimensiune definitiva, pentru ca esti in plina dezvoltare si, in plus, totul depinde de mostenirea ta genetica.

| neutrino a răspuns:

Fii linistit, daca tu esti normal, tot asa va fi si el.

| anonimguy3 a răspuns:

De ce oti pune intrebari din astea intruna nu stiu, 12-16 cm te-am lamurit?

| bobo37 a răspuns:

La 15 ani ce carti ar fi trebuit sa citesti?

| DeNniSaViky a răspuns:

10-11 cm minimum, dar sa stii ca nu conteaza marimea.

| FaNNee14 explică (pentru DeNniSaViky):

A fost lacaterinca intrebarea apropo e de 16

| Evelinn a răspuns:

La varsta ta ar trebui sa te gandesti la complet altceva. Pana la urma nu exista o marime "ideala", fiecare este construit in felul sau.

| pyky74 a răspuns:

Cred ca 15 cm