| anonim_4396 a întrebat:

La 16 ani am penisul de 15, 2 cm, e ok? am vazut ca media romanilor e de 12 si ceva, o sa mai creasca? poate fi satisfacuta o fata cu 15cm?

13 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Da,e ceva

| Felys a răspuns:

Va mai creste in mod categoric atata timp cat cresti si in inaltime dar in privinta satisfacerii nu tine de lungime si de potenta, degeaba e lunga si scuipa repede sau nu se scoala deloc

Răspuns utilizator avertizat
| SuckTheGod a răspuns:

Penisul se dezvolta pana la maxim 18 ani, 15 cm e in penis mediu, posibil sa mai creasca un cm, pentru satisfacerea unei femei e nevoie sa indeplinesti mai multe criterii, penisul tau e ok, nu e nici mic dar nici nu o sa-i lase vreo amintire partenerei.

| Mega_Liviu_2001 a răspuns:

Nu e chiar ok boss, atat am eu la 14 ani...dar nu te descuraja laughing))) si iti zic, fata nu va fi cine stie ce satisfacutawinking