| UnDisperatasdfghjklzxcvbnm a întrebat:

La 3 luni de sarcina se vad schimbari corporale?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, din primele luni se văd.O să vezi că o să fie vizibilă schimbare după 3 luni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar trebuie sa stii foarte bine la ce sa te uiti si nu e totul la vedere. Cauta pe net, s-ar putea sa gasesti ce cauti.

| ShadoWCrist a răspuns:

Se vad, insa prea prea putin.De pe la 5-6 luni creste burtica mai mult si alte chestii.

| Wukii a răspuns:

Da.

| DoarSteff a răspuns:

Cred ca da dar presupun ca sunt modificari fizice minore... Daca nu te superi mi-ai putea spune de ce? Pentru mai multe lamuriri. happy (In privat... Poate). tongue big grin Sper ca ti-am fost de ajutor.

| methodmen a răspuns:

Putin de tot, dar depinde si de greutatea ta.