| diana_5233 a întrebat:

La baieti le plac la fete sanii mari? De ce?

18 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Mie imi plac aia medii

| corbulalbrosu a răspuns:

LA BAIETI PLAC FETE CARE STIE VORBI SI SCRI SI EXPRIMA IN LIMBA ROMANESTE SI NU GRESESTE. Sper ca am fost pe intelesul tau. Ar fi bine ca si materia ta cenusie sa aiba dimensiunea macar cat a unui san de-al tau, nu de alta dar poate asa ai reusi sa inveti ca macar exprimarea ta sa fie corecta.

| mihai69 a răspuns:

Nu. Nu știu de ce.

| LoveSleep a răspuns:

Ca să nu fie mici.

Răspuns utilizator avertizat
| FABULOSUL6000 a răspuns:

La baietii le plac fetele minte multa, nu fetele care nu socoteste 1+1.La baietii nu tate mari, fete care stie alfabetul!

| Xpressurself a răspuns:

Mai mult laptic

| DonaldTrump a răspuns:

HALOLO MANCATIAS GURITA SI TU AI RAMAS REPETENTA LA ROMANA HAOLO. Inutil sa ai sani mari daca nu sti sa vorbesti corect in romana.

| MidnightR a răspuns:

Cum adica de ce? E in genetica barbatului laughing

| TPUuser199 a răspuns:

Cum nici toate fetelor nu sunt innebunite dupa baieti cu patratele, asa nici toti baietii nu sunt "obsedati" de acest lucru. Pentru un raspuns concret, intreaba un baiat.

| Kettolix a răspuns:

Aualeu fetita, nu-ti place la gradinita? Sau te tine invatatoarea legata ca sa ramai proasta? In ce grupa esti? Mica sau mijlocie ca-s curioasa? Asteapta mai intai clasa 1 inainte sa te faci de **** pe internet pentru ca esti analfabeta si proasta laughing laughing

| Sweet155 a răspuns:

Unii sa stii ca le plac fetele cu sanii mari ca, cand pune mana pe ei se excita

| Leo1993 a răspuns:

Sa aiba si baietii pe ce pune mana, cum fetele prefera baietii cu patratele asa si baietii vor fete cu sanii mari.

| David000000 a răspuns:

De kiki asa ne place cand faci niho niho da +2 de excitatie.Din punctul meu de vedere daca as face niho niho cu una cu sani mici si fund mic nu mi-ar placea ar fi ca o prajitura fara glazura
Sani ofera o senzatie de placere ex: Cand vezi fund mare +sani mari te gandesti imediat. MAma ce buna ar fi fata aia si din astea daca intelegi!

| Cata674 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa aiba sanii cat casa poporului, da sa nu fie proasta, daca-i proasta mere doar de o tura

| DrWhoeverIam a răspuns:

Ii ceva genetic.
Unora le plac sanii, iar pentru altii ii doar pentru "lauda", ca sa-i spun asa. Lauda in fata cunostiintelor.

| Privacy01 a răspuns:

Probabil ca intervine faptul ca noi vedem la ele ceva ce noi nu avem. Nu pot sa fiu sigur de acest lucru deoarece nu ma simt atras in particular de sanii mari

| subTooc a răspuns:

Difere de la baiat la baiat, n ue o regula