| crystynutza a întrebat:

La cat timp va schimbati tamponu scuze de intrebare:doar de cureozitate

11 răspunsuri:
| Stefania a răspuns:

Eu mi-l schimb de 3 ori pe zi :d

| Blue_2059 a răspuns:

In general se schimba la 2-3 ore.
Chiar daca nu e plin, iti sugerez sa'l schimbi cat mai des, asa esti salvata de un incendiu(pata) si de mirosul neplacut.

| AnAiLuI a răspuns:

Sase orewinking

| beatrice2 a răspuns:

3 ore

| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

De cate ori este nevoie.happy Depinde si a cata zi este.happy Igienic este de cat mai multe ori.happy

| Cryzy a răspuns:

E indicat odata la 3 ore din p. d. v. igienic.

| superwoman a răspuns:

Cred ca am vazut tot felul de intrebari straight face.

| 1235678907452352 a răspuns:

1depinde de zi adica daca e prima a 2a, a 3a...

| LuLy_5981 a răspuns:

Eu la maxim 2 ore. In prospect scrie ca nu trebuie tinut mai mult de 4 ore, asta pentru ca exista riscul de infectie.

| laurentiu a răspuns:

Ce intrebari frate laughing)

niciodata sa nu zici ca leai auzit pe toate laughing

| b_9797 a răspuns:

Adică...Totuşi! Cum poţi întreba aşa ceva pe un site public? De ce nu îţi întrebi mama? Ea va fi mai sinceră decât noi toţiwinking
PS. Nu recomand tampoanele. Încearcă absorbantele.