| Barajag a întrebat:

La ce se uita barbatii cand vad prima data o femeie?big grin

Răspuns Câştigător
| Roby67 a răspuns:

Depinde de femeia care o vad. Daca este sotia, ma uit la mainile ei sa vad daca are ceva cu care m-ar putea lovi sad Daca este una frumoasa ma uit la sani si popou happy Daca este una urata ma uit in ce directie pot sa fug mai repede laughing

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Majoritatea la sani si la fund. Eu ma uit la fata. Ochii, buzele si o coafura inedita ma fac interesat. Conteaza mult si imaginea de ansamblu, scanare de sus pana jos. Imbracamintea spune multe.

| Vizitiul a răspuns:

O sa vorbesc din propria-mi conceptie.
Daca mi se ofera o priveliste din spate, ma uit la popou, daca mi se ofera o priveliste din fata, imi focalizez privirea nemijlocit catre sani si ochi. Daca ma confrunt cu un corp acceptabil si o pereche de ochi caprui, e pregnant, incerc sa-i decelez sufletul, asta in cazul in care este o tipa volubila, in caz contrar, salivez si merg mai departe.laughing

| Barajag explică:

@godyxbig grinaca ai sti tu la ce ma uit eu prima datahee hee:->

| cretzufinish a răspuns:

Eu cred ca la mansarda, la balcoane si putin mai jos, la etajul 1 laughing

| kaya a răspuns:

laughing La fund daca e in spatele ei si la sani daca e in fata ei.hee hee

| GdX a răspuns:

Tu la ce te uiti?

| stefangeles a răspuns:

Nu poti spune ca barbati cauta un lucru anume dar in cazul meu eu ma uit daca este draguta si sa nu aiba apucaturi de turbatabig grin...

| crysty08 a răspuns:

La sani la fund daca arata bine la fata si fundu si sa aiba fund si sani rontund cam la astea

prfml
| prfml a răspuns:

Sa uita daca este barbatu-sau prin jur happy

| Delia a răspuns:

La ce are ea mai bun.

| elamit a răspuns:

La sanii si fund, doar nu se uita sa vada cat e de intelectuala...

| Cσσкiє a răspuns:

Dacă seamănă sau nu cu o ursoaică.batting eyelashes

| cosima11 a răspuns:

La sani-fund.si la fata evident laughing

| vinty a răspuns:

Majoritatea la corp in fata si in spate. Dar conteaza si eleganta, cat de ingrijita e...

| mikey_1179 a răspuns:

La sanii prima data si apoi la picioare

| rob878 a răspuns:

Hi.
Cica cei mai multi la sani apoi urmeaza fata, fund, picioare si maini ( adica unghii ) happy si apoi au visuri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e cu fata la sani si daca e cu spatele la fund...

| duduska a răspuns:

Hmm... la dotarilaughing