| anonim_4396 a întrebat:

La ce va ganditi cand sunteti excitati din cauza iubitei?
Ce isi imagineaza un baiat cand este excitat si isi saruta prietena?!

7 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Cand se excita un baiat alaturi de prietena lui se gandeste si isi imagineaza ca o saruta pe Madonna, Lady Gaga, Katy Perrylaughing

| adi4ever a răspuns:

@strivesc_membre-n_menghine
Tu sti de gluma? A fost doar o gluma da te inteleg mai sunt unii care nu stiu de gluma...

| adi4ever a răspuns:

@strivesc_membre-n_menghine ma pis pe ele de voturi de stupide chiar nu imi pasa de ele ca nu castig nimic pot sa primesc si 100

| pacman a răspuns:

Evident ca se gandeste la iubita luilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ady.
Nu vreau sa ma gandesc de ce iubite ai avut parte...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ady.
Asa e, unii nu stiu de gluma si se agita la fiecare replica... asa ca tine. Stupidul nu e de la mine, daca asta te-a aprins.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La cat de bine ma simt