| AmpullenKurr a întrebat:

La ce va ganditi in timpul sexului?

SI cand faci sex protejat, poti sa ejaculezi in prezervativ, find "in ea"? Sau trebuie sa scoti penisul si abia apoi sa ejaculezi in prezervativ?

Mai dati-mi si mie niste sfaturi, virgin find, ce ma apropii de momentul cel mare.

2 răspunsuri:
| ccriss a răspuns:

Te lasi purtat de val... fa niste exercitii acasa cu pusul prezervativului sa nu pari un idiot acolo si sa nul sti punee... daca ai prezervativ poti sa te termini in ea ca nu are nimic de aia e prezervativul. Daca fata e virgina e putin cam nasol sa fiti amandoi mai ales ca pe ea prima data o sa o doara. dar ca sa nu o doara trebuie sa stea ea dedesubt cu fundul pe o perna spune-i u ca e mai comod asa. si ai grija ca trebuie sa o exciti inainte ca sa ii se largeasca putin gaura sa nu fie asa incordata s-ar putea sa nici nu o doara. daca ea nu e virgina at e floare la ureche lasate doar purtat de val :X nu te speria daca nu te tine prea mult asa e la inceput blushing bafta si o seara cat mai faina:*