| razadeluna a întrebat:

La ce varsta ati sarutat prima oara?

18 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

18 ani

| FABULOSUL6000 a răspuns:

14 ani.E ceva unic. A fost de asemenea si first love.

Răspuns utilizator avertizat
| mont a răspuns:

Cred ca niciodata, nu am dat/nu dau importanta la asta si nici nu caut sa o fac.

| Mussette a răspuns:

13-14 big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ramane de vazut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la vreo 8 luni parca, in supermarket, s-au apropiat carucioarele noastre, eu am prins-o de scufie, ea m-a luat de cap...a fost frumos.

| PopAdrian a răspuns:

Inca am 18 ani si nu s-a ivit nici o fata pe care sa o sarut. Cu toate astea, nu sufar laughing stiu ca pana la urma voi intalni acea persoana care sa ma faca sa simt fluturi in stomac de fiecare data cand o vad. Consider ca nu prea are rost sa iti faci "iubita" de sezon, adica sa stai cu ea numai asa, de ochii lumii si ca sa fii smecher. Amu mno...parerea mea.
Gata, ca m-am lungit.

| Blamely a răspuns:

16 anișori. Vremuri bune.

| NoRegretsxx a răspuns:

15 ani.

| BlackChocolate1 a răspuns:

13-14...OMG,deci momentul ala nu mi-l pot scoate din inima sau din minte, probabil nu o sa pot vreodata!

| Iamnotme a răspuns:

13 ani a fost prima tentativă, dar a fost fail, normal laughing

| Sticket a răspuns:

Eu am sarutat verbal a fost cv de genu: Saru-mana!

| Flutu012 a răspuns:

Eu la 12, dar nu exista o anumita varsta sa ai primul sarut... o faci cand simti tu si cand gasesti persoana potrivita pentru tine! big grin

| Anonimus77 a răspuns:

Eu sa fiu sincer prima oara a fost banal la un joc in clasa a 8-a, iar serios pe la 15 ani jumate big grin

| Annuşa a răspuns:

Eu pe la 13 ani laughing.