| iintunericul a întrebat:

La ce varsta este bn sa tedizvirginezi, nush sigur cum era aia ca daca o fata nu sedizvirgineaza pana la varsta de 40-45 de ani si vrea dupa aceasta varsta estefoarte greu pt amandoi si este si risc sa ajungi la spital (cazul in care esti fata)

13 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nci nici nu vreau sa ma gandesc ce situatie penibila jenanta incordata demn de film horro este catul sexual intre 2 virgini in varsta de 40 de ani, alelelelee maicaaa sfantaaa

| LaLaura a răspuns:

De preferat sa o faci cand stii cu ce se manaca a face sex, cand cunosti toate riscurile si mai ales cand poti sa scrii si sa vorbesti corect limba materna.

| Emilian65 a răspuns:

Normal, ar trebui sa te dezvirginezi cand te casatoresti, cu omul pe care-l vei iubi toata viata.

| SkyPilot a răspuns:

La varsta la care fata este pregatita sa isi inceapa viata sexuala. Ar fi indicat sa fie pe la 17-18 ani minimum. "Aia" la care te referi este un mit.

| trixiiie a răspuns (pentru SkyPilot):

Nu este, trust me. Caz rar, dar nu mit.

| SkyPilot a răspuns (pentru trixiiie):

Caz rar este la orice varsta. Mie nu mi s-a intamplat sa dau peste vreuna din fetele care trebuie sa treaca pe la bisturiu inainte.

| trixiiie a răspuns (pentru SkyPilot):

Cunosc eu o persoană care are în jur de 40 de ani și nu are relații sexuale.

| SkyPilot a răspuns (pentru trixiiie):

Stii si ca este virgina si greu de dezvirginat? happy

| trixiiie a răspuns (pentru SkyPilot):

Nu greu de dezvirginat. Știu că e virgină, deci sunt persoane care rămân virgine până la vârste înaintate. Mai departe nu știu, nu am încercat eu s-o dezvirginez și nici nu am cu ce happy.
Cât despre greu de dezvirginat, naiba știe? La general mă refer. La fel de bine poți găsi o adolescentă cu o problemă de-asta, nu știu.

| SkyPilot a răspuns (pentru trixiiie):

Ca exista virgine la varste inaintate, sunt de acord. Ca o persoana devine mai greu de dezvirginat (ma refer la actul pur fizic) odata cu varsta, nu cred.
Stiu (in teorie happy ) ca exista fete care trebuie dezvirginate medical. Eu unul nu am cunoscut nici una. In general daca noi, baietii, stim ce avem de facut lucrurile merg destul de bine.

| Otto2014 a răspuns:

La 18-19 ani, cam p-aici

| trixiiie a răspuns:

Nu este „bine" la o anumită vârstă, ci este atunci când simți. Ideal ar fi să îți păstrezi picioarele unul lângă celălalt până pe la 17-18 ani, când ești pregătită să o faci.
Cele care rămân virgine până la vârstă înaintată pot avea și tulburări hormonale sau probleme de genul acesta. Dar de spital, nu știu dacă e așa de departe.

| PapagalGalben a răspuns:

Dupa ce te insori