| Georgy21 a întrebat:

La ce varsta pot incepe viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

Eu zic ca dupa 18 ani. cu o persoana care o iubesti! Atentie nu confunda atractia fizica cu iubirea!

4 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Cel mai bine e s-o incepi dupa varsta de 18 ani.

| TheAce a răspuns:

Poti sa o incepi oricand, nu exista reguli. E important insa sa simti ca esti pregatita, sa o faci cu cineva special si mai presus de toate, sa te documentezi bine inainte. E un pas important in viata unei femei.

Răspuns utilizator avertizat
| Ganduricolorate a răspuns:

Inceperea vietii sexuale nu are o varsta fixata sau termen limita; iti incepi viata sexuala cand te simti pregatita din punct de vedere fizic, moral si cand simti ca ai gasit persoana potrivita care te poate proteja si poate sa-ti ofere toata increderea.