| ByankaLyana a întrebat:

La ce varsta pot sa fac sex? Vreau sa fac cu un baiat care are aceeasi varsta ca si a mea, 13 ani.Si el m-a intrebat daca vreau.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum e momentul perfect!

| steleon a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum asa ma nu ai minte la 13 ani de asta a ajuns copii de azi cum sunt...

| frutifres12345 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da vreau eu

84 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

La orice virsta dorestitongue dar imaginiazati ca faci sex la 13 ani, sh apoi ce va fi de capu tau? eu zic sa mai astepti macar pina la 16-17 ani, pentru ca acum esti copil sh nustii prea multe despre consecintele sexuale, la virsta ta trebuie sa ai alte preocupari nu ca sa faci sex.

Alte răspunsuri
| Georgez a răspuns (pentru Roxana121):

Ai Dreptate Copii Habar Nu Au De Protectie! rolling on the floor

| oanard174 a răspuns:

Eu zic ca esti prea mica totusi ai 13 ani corpul tau e in dezvoltare inca, deci mai asteapta macar pana la 15.-16.

| Hpzox a răspuns:

Si uite asa raman fetitele la 11, 12, 13 ani insarcinate, ce stiu ele despre sex sau cum sa se protejeze. Va-ti stricat cu totul la cap.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Ideea ii sa rogi pe unu mai mare sa-ti cumpere prezervativ si sa te invete cate ceva... cum se pune etc ianinte de asta, si sa aveti grija, restul depinde de tinewinking dar eu zic ca varsta ideala ii 13-14-15 ani...

Alte răspunsuri
| nicusor19 a răspuns:

(Acest mesaj se adreseaza persoanelor care incurajaza sexul la o asemenea varsta)...
Ma intreb oare cat de imorali puteti sa fiti? ce-i in capul vostru cand incurajati copii sa faca lucruri de care ei oricum nu sunt constienti?
Nu ma mir ca am ajuns sa traim intr-o lume de zebzeci, cretini si inculti..."bravou voua".In loc sa incurajati copii sa faca lucruri de genul acesta, ati putea sa ii invatati ceva util, care pe viitor sa le foloseasca.
Va intreb, daca ati avea o fetita de 13 ani si ar invata-o cineva sa faca asa ceva, cum v-ati simtii ca parinti? ati fi mandrii nu?
Nu ma intelegeti gresit, eu nu va judec dar ganditi-va inainte de a da asemenea "sfaturi" unui copil...

Alte răspunsuri
| ValyCoolBoy a răspuns:

La varsta asta e chiar bine... succes si multa placere, un sfat daca esti incepatoare mai bine te uiti la un film porrno sa vezi cum se face k dupa imi e ca ramai socatalaughingrolling on the floor

Alte răspunsuri
| Bubuxx a răspuns:

Nu crezi ca esti prea mica pentru asa? Ai de abia 13 ani...cred ca ar trbuii sa mai astept cel putin pana pe la vreo 16 17 deoarece daca acum faci cu baitu asta la 13 pana mai cresti o sa mai faci si cu altii si dupa o sa fi numita""curva""". Sfatu meu mai bine mai asteapta!

Alte răspunsuri
| Allexandrascumpika17 a răspuns (pentru Bubuxx):

Nu cred ca este o idee buna.Ar trebuii sa mai astepti cativa ani. Daca faci de la varsta asta ai putea ramane insarcinata...Si vei regreta toata viata ta.Ar trebuii sa nu te dai in vant dupa un baiat care iti spune sa faci cu el. Oricum treaba ta team avertizat. Succes in continuare!

| N0kia a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Respect,aceeasi cred si eu ca tine!

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru N0kia):

Mersi,dar la care raspuns te referi?tongue

| R0011 a răspuns:

Eu zic ca esti prea mica pentru a incepe viata sexuala nu crezi? Baiatul are 13 ani, probabil va mai sta cu tine inca 2 zile apoi iti va da papucii si ce o sa faci? O sa le povesteasca tutror cum ati facut si ce ati facut iar toata lumea o sa zica ca esti o curva. Mai asteapta pana pe la 16-17 ani macar.

Alte răspunsuri
| 0rlando a răspuns:

Mai așteaptă tu vreo 2-3 ani măcar, că s-ar putea să regreți.

| pcris a răspuns:

Dupa 18 ani, cand te mariti.

| RaVuL a răspuns:

Si ce crezi ca baiatul ala de 13 ani v-a avea ce sa,, introduca" sa zic asa, in tine...Hai sa fim seriosi
Sunt femei virgne de 30 de ani si tu la 13 ani vrei sa faci sex?
Nu te sfatuiesc dar treaba ta...
Daca tot vrei sex fa si tu mai peste vreo 2 ani dar cu unu mai mare a tine...totusi sa simti ceva nu doar asa...

Alte răspunsuri
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Roxana121):

Cui ia trebui? Mai bine iau una care si traso de la 13-14-15 ani decat una virgina la 17-18-20

Alte răspunsuri
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Roxana121):

1 : Nus Fata 2 : Nu am nici o problema laughing

| Roxana121 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

La ce varsta pot sa fac sex? Vreau sa fac cu un baiat care are aceeasi varsta ca si a mea, 13 ani.Si el m-a intrebat daca vreau. Daca esti asa de fraier cind scrii intreabare te referai ca esti fata, dar la cit de prost esti acum zici ca esti baiat.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Roxana121):

Hey... Nu vezi de monitor laughing? Nu eu am pus intrebarea mai. Ioi tu... tongue

Alte răspunsuri
| madalinutza20 a răspuns:

Scumpa mea...
Nu face aceasta prostiee... esti pre mica...
O sa suferi!
Gandeste bine la ce faci

| ZamA a răspuns:

Nu crezi ca esti prea mica pentru sex?
de pe la 16 ani in sus.trebuie sa fi dezvoltata, etc
mai asteapta

Alte răspunsuri
| OtipaOarecare a răspuns:

rolling on the floor Daca vrei sa te omoare ai tai, fa-o, draga mea!laughing
Acum pe bune, mai asteapta putin timp. Nu trebuie sa o faci obligata, in primul rand nu ar mai fi placere, iar in al doilea rand NU ACUM.
Doamne, iar cand vad la ce se gandesc pustii din ziua de azi... La varsta aceasta ar trebui sa te gandesti daca e normal ca ti-ai luat luat fusta cand te gandeai sa porti niste pantaloni scurti, nu sex, draga mea.
Mai intai baga-ti toate mintile in cap, vezi-ti de scoala si de note ca asa ajungi mare in lume, abia pe la 16-17-18 ani gandeste-te sa ti-o tragi cu unul, nu acum!

| DOGinthecartie a răspuns:

Fato iti strici viata mai asteapta si tu pana la 19 ani

| alexutzu997 a răspuns:

Fată, stai cuminte! O să-ți pară rau, că o faci de la vârsta asta! Mai așteaptă ce atâta grabă in copii din ziua de azi? Vă grabiți pentru ce? Să fiți panarame că vă culcați cu cineva de la 13 ani? Pai, eu acum am 19 ani și să fiu sincer, nu am dat de fată care sa nu fie virgina până la 16-17 ani măcar! Stai cuminte!

Alte răspunsuri
| ByankaLyana explică:

Mai venisera inca 3 baieti.Bine a fost cam greu mai ales ca am tipat foarte mult ma cam durea.Mie inca nu mi-a venit ciclul.Si mi-e rusine sa-i spun lui mama sau sa vorbesc cu ea despre asta.

Alte răspunsuri
| SSSOMG a răspuns:

Tu-ti dai seama ca ai o viata intreaga la dispozitie sa faci numa sex? de ce iti trebuie sex la 13 ani? mama ta ce parere are despre asta? happy

| DytzuDubstep a răspuns:

Dupa ce iti da ciclu, 12 ani. e momentu potrivit pentru tine