| MelissaBianca a întrebat:

La ce virsta credeti ca e normal sa te saruti cu un baiat?

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti sa te saruti si de la 14 ani sau 12 dar sa nu faci sex doar de la 18 in sus.

| forever4you a răspuns:

Nu conteaza varstawinking eu l-am avut la 11 ani:d

| unknow a răspuns:

Este bine, atunci cand iubessti si esti iubit. sau cand atragi si te simti atrasa!batting eyelashes nu e varsta anume pentru. asta,. dar oriqm, sa stii ca trebuie` sa ai si u peste 13 ani,.batting eyelashes altfel esti prea stangacie!

bafta multabatting eyelashes:*:*

| BlueBird a răspuns:

Nu existao varsta anume. Sunt unii care nici la 18 ani nu sau sarutat vreodata happy

| Laviy a răspuns:

La ce varsta simti tu ca esti pregatita. Eu am inceput la 12 anihappy

| FucktheSystem a răspuns:

Depinde la ce sărut te referi.
Oricum eu sunt de părere că e normal la vârsta la care consideri că ești pregătită.

| annkaa a răspuns:

De pe la 13 in sushappy

| Micuţa a răspuns:

12 jumatate...13batting eyelashes
funda?:->

| MaditsSaaa a răspuns:

Poti incepe la ce varsta vrei tu, un sarut nu e un lucru gravwinking
Eu am inceput la 13happy

| LittleGirlMonster a răspuns:

Cand vrei.Eu am inceput la 9-10 ani.happy

| Etelca a răspuns:

La sase ani m-am sarutat cu 3 baieti pe gura!

| Tinkerbell_5346 a răspuns:

La orice varsta. Daca te simti pregatita si il iubesti.

Răspuns utilizator avertizat
| Ghitulescu007 a răspuns:

Pai normal pentru mine e pe la 12 ani sau 13 ca dup`aia se pot rade de tine ca nu te`ai sarutat niciodata.laughing.Si nu e frumos.hee hee.

| verdee15 a răspuns:

De la 14 ani is sus happy

| 5dfsd3612 a răspuns:

Eahh. Eu cred ca nu exista virsta pentru asa ceva. Daca ai prieten(a) si iti place foarte mult dar nu ai virsta la care sa te poti saruta inseamna ca ce nu trebuie sa te saruti? E amuzant laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am inceput la 12 ani... funda?

| GiuliaBăăă a răspuns:

La varsa la care esti pregatitatongue.eu la 11 anitongue.eu bine la 11-13 ani:p... apoi uni fac misto ca nu te-ai sarutat si iti vine sa le dai cu ceva in caplaughing:p...hai succes:X

| anonima_5733 a răspuns:

Cand iti place baiatul...nu mai conteaza varsta...totul vine de la sinetongue