| World000111 a întrebat:

La cit timp ar trebui sa-ti intrebi prietena sa faca dragoste cu tine?

11 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa o intrebi. mimeaza ceva si daca iti raspunde pozitiv lasa vorba si treci la fapte.

| laurentiu80 a răspuns:

Nu trebuie sa o intrebi, trebuie sa treci direct la fapte.

| AndyLavy a răspuns:

Pai intai sarut-o si tu mangai-o si vezi daca iti raspunde la fel vrea, daca nu nu. daca o intrebi sigur iti va spune ca nu. lucrul asta se face nu se intreaba.si ai grija ca atunci cand faci asta sa fie intr-un loc linistit si intim.

Răspuns utilizator avertizat
| adrianamara a răspuns:

Nu trebuie s-o intrebi direct, tu bati niste apropouri la care o sa vezi daca ea e pregatita sau nu!

Răspuns utilizator avertizat
| Ivanovicius a răspuns:

Nu exista un timp predefinit. "Ok iubi, facem sex la fix 3 luni dupa ce suntem impreuna, ok?". Nu merge asa. Ar trebui sa aveti o discutie pe tema aceasta intai. Iar apoi veti stabili impreuna limitele relatiei si cand veti trece la urmatorul pas.

| RisenAngel a răspuns:

La prima pensie iti iei un prezervativ si treci la treaba

| precious30 a răspuns:

E clar ca nu ai mai mult de 16 ani! laughing)

| Smileforme40 a răspuns:

E penibil sa o intrebi asa, direct! cat timp aveti voi impreuna si cati ani aveti fiecare? e indicat sa fiti majori amandoi si sa o faceti cu cap atunci cand o sa fie.depinde de la fata la fata cat te poate tine "pe uscat". succes!

| EuSuntMăta a răspuns:

Din prima! Frate ce mai astepti? fi direct! Numa asa vei fi ipotentwinking