| AlGeo a întrebat:

La inceputul lunii februarie am cunoscut o fata de care am inceput sa o plac. Ne-am vazut des, intre timp ea mi-a spus ca are de definitivat socotelile cu fost ei prieten. Ne vedeam in weekend, vorbeam multe. Ne-am vazut de 1 martie, ea a fost ffffffffff fericita de cadoul facut. Undeva pe 19 sau 20 martie am vrut sa ne vedem, ea stabilise o ora, dar inainte cu 30 min de ora intalnrii ma suna si imi zice ca nu ne mai putem vedea, deoarece nu se simte bine si ca a avut o discutie ffffffffff suparatoare la telefon cu fostul ei prieten care a indispus-o rau de tot. A doua zi imi spune ca s-a impacat cu fost ei prieten pe motiv ca a insistat mult in ultima vreme si ca s-a hotarat sa ii mai dea o sansa. Intre timp a nceput sa imi placa de ea, ne vedeam, imi rapunde la mesaje, iar cand ne vedem ma intreaba de multe lucruri, inclusiv de familia mea, ma priveste fix inochi, imi vorbeste exact ca in cuplu. Ma intreaba daca am mai avut intalnri de pe tinder (pe tinder am cunoscut-o), eu o vad ca intra des pe tinder. Mentionez ca munceste foarte mult si banuiesc ca s-a impacat cu fostul intr-un moment de neliniste, ea imi rapunde la tel si mesaje in continuare. Sarbatorile le face cu parintii ei, si nu am auzit prea mult sa vb de prietenul ei. Mentionez ca este in fiecare zi pe aplicatia de socializare Tinder, iar programul ei este ffffffff stresant si ca a avut discutii foarte dure cu fostul ei inainte de a se impaca. Credeti ca mai exista vreo sansa

2 răspunsuri:
| Gheorghe_Valentin_1993 a răspuns:

Daca fostul ei s-a purtat urat cu ea si ea s-a intors la el e proasta. Isi merita soarata daca o sa mai pateasca ceva ( certuri sau bataie ). O sa vina la tine cand ala o sa o arunce ca pe un gunoi.

| Suntaici123 a răspuns:

Da, adica vorbeste cu ea in continuare, nu o fa sa te uite nici macar un moment, chiar daca s-a impacat cu el, gandeste-te ca intr-un final tot se vor desparti, iar daca zici ca ieseati mereu si i-ai facut si un cadou si asa, inseamna ca poate si ea incepuse sa se ataseze de tine. Totusi, pana nu se desparte de baiatul respectiv nu ii spune ca o placi sau asa, poate doar sa-i dai indicii, iar daca simti ca iti intoarce aceleasi tipuri de semne, ai putea sa-i spui ce simti pentru ea, dar numai dupa ce s-ar desparti si baiatul acela.