| emy_5418 a întrebat:

La kiti ani e normal pentru o fata sa scapa de virginitate?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa casatorie.

25 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Cand iubesti cu adevarat si cand te simti pregatita happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Parerea mea este pe la 18 ani.Atunci esti matura si poti alege calea cea buna.Pana atunci nuwinking

| Pho3nix a răspuns:

Cand iubesti cu adevarat.
Pe la 17-18 ani e bine sa incepi. (parerea mea)

| Silvia a răspuns:

Atunci cand asta simte sa faca happy

| Encore a răspuns:

Cand iubeste pentru prima data tongue

| M.J. a răspuns:

Cant este pregatita si cand crede ca cel cu care o va fc o merita

| urbanghost a răspuns:

Cand e pregatita si fizic si psihic.

| danutzyscorpyon a răspuns:

La 17 ani mi-a zis o fata mie...id de contactare danutzy_scorpyon

| mariutza a răspuns:

Cand te simti pregatita..si cand iubesti cu adevarat

| AndrusKanu a răspuns:

Ce-mi place cum ai pus întrebarea, "să scapi", dar ce, te ţine sechestrată? laughing

| biancabellaa a răspuns:

Pai parerea mea este ca ar trebui sa inceapa cam pe la 17-18 ani dar poate sa fie si mai tarziu pentru ca acea fata sa nu fie sigura pe ea daca vrea sau nu sa isi inceapa viata sexuala

Dar normal ar fi cam pe la 17-18 ani.

| biancabellaa a răspuns:

Pai parerea mea este ca ar trebui sa inceapa cam pe la 17-18 ani dar poate sa fie si mai tarziu pentru ca acea fata sa nu fie sigura pe ea daca vrea sau nu sa isi inceapa viata sexuala

Dar normal ar fi cam pe la 17-18 ani

| alexxandru a răspuns:

Cand vreiwinking, dar macar rabdare pana la 16 ani!

| anne_6845 a răspuns:

Nu este o varsta...parerea mea...cand se simte pregatita fata...si iubeste, normal...:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Să scape de virginitate?
Să înțeleg că este o corvoadă!
Trebuie să treci peste vârsta de 18 ani, până atunci școala.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca e bine dupa ce implinesti 18 ani, sau cel mai bine cand esti pregatita sa fc asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te simti pregtita si cand crezi ca partenerul tau merita sa i te daruiesti...acum nu stiu ce parere ai u da nu cred ca normal pana in 16 ani...

succes

puphee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 18 ani nu esti destul de matura, ca daca 25 de ani era varsta cand devii major atunci.se zicea ca la 25 de ani esti dabia maturahappy asa ca... daca tu simti fa-ohappy si la 20 de ani poti sa fii parasita atat de bine cum poti si la 16.si pana la urma sexul e o placerehappy n-ar trebui sa ne para rau ca ne-am pierdut-o cu X si nu cu Y, cat timmp am avut momente de neuitathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic eu cred ca la 16-17-18 ani e bine sa faci asta si cand crezi ca cel de langa tine e alesul si ca dupa aceea sa nu regreti ceea cer ai facut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar fi normal ca o fata sa scape de virginitate la varsta de 18 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mult 17 normal arfi la 14-15

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti la cati ani vrei uh, eu stiu o fata care de la 10 ani nu mai ii virgina si acum are 13 ani

| d(eea)b a răspuns:

Hm...cand simti ca iubesti cu adevarat persoana de langa tine, cand v-ati impartasit sentimente si clipe de neutat, cand te simti pregatita ...toate am trecut prin asta intreband prietenele "cand e bine sa o fac?" Sa spunem ca nu e o varsta fixa dar...totusi nici chiar 10-14 ani cum e acum ca ma ingrozesc cand aud astea...pe la 16-18 ani e cel mai bine parerea mea.

| sunset_3848 a răspuns:

Cand crezi ca te-ai maturizat si atunci cand sentimentele sunt reciproce.

| pooka20 a răspuns:

Nu vreau sa par ridicola, am 20 de ani, si am trecut prin asta...probabil k ai vreo 16-17 ani.nu e vorba de "normal". e vorba de tine, de sentimentele tale si ale iubitului tau, daca te iubeste o sa astepte cat crezi tu ca e nevoie.pentru el o sa fie floare la ureche dar pentru tine va fi mai greu, ajungi in pat, simti ca esti gata, probabil ca ai sa o faci... o sa iti placa. dar cu siguranta vei regreta, la 16 ani vezi lumea altfel.si daca ai sa te desparti de primul... poate urmatorul o sa fie alesul si ai vrea sa poti da orice sa fi fost el primul... oricum decizia e numai a ta, gandeste-te bine daca merita sa faci acest pas acum.ai grija de tine. pupici