| Manole_Alina_1990 a întrebat:

La mine in casa este un baiat care nu ma lasa in pace si nu stiu ce sa fac adica se uita la mine mereu mi-a zis ca ii pace sa fie alergat de mine. ce sa fac? si cum sa rectionez furiei pe care mi-o provoaca?

Răspuns Câştigător
| lplostonyou a răspuns:

Eu cred ca el pur si simplu e indragostit de tine si de aceea se comporta asa, vrea cu orice chip sa-ti atraga atentia, daca si tie iti place de el, intreaba-l ce ganduri are legate de tine happy

9 răspunsuri:
| valentinamarinamary a răspuns:

Ce cauta la tine in casa?laughing))

| T0T a răspuns:

Te place. Sunteti copii asa se manifesta dragostea. Ce frumos happy

| Oana92 a răspuns:

Cel mai bine e sa il ignori. Se va plictisi la un moment dat...

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Daca tot ii place asa mult cand il mai alergi foloseste un topor. Oricum ai face daca il prinzi scapi sigur de el. Daca nu il prinzi tot scapi de el fiindca nu se va mai apropia.

Răspuns utilizator avertizat
| FlorinIsc a răspuns:

Ignora-l sau spune-i sa te lase in pace. Eventual, pune-ti parintii sa ridice problema la sedinta.

| Neo7 a răspuns:

Ce intrebari penibile, acest site a fost creeat pentru intrebari importante, nu banalitati;-). Cred ca iti e si greu rau sa ii spui ca numai vrei sa il alergi, sau ca ai obosit sau orice alta minciuna