| fetitzacuohicapui a întrebat:

La mine in clasa este un baiat care il place toate fetele e simpatic dar mia nu imi place de el de ce? ha ha amuzant!

Răspuns Câştigător
| madalina122 a răspuns:

Si eu am patin o faza asemanatoare... oate ftele il placeau pe un baiat dar eu nu simteam nimic si dupa aia dupa un timp a inceput sa-mi placa si mie... acum nu.ti dai seama ca il placiwinking

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

rolling on the floor ce ma iubeste femeile, sa mor! rolling on the floor gusturile nu se discutawinking

| RedGuy a răspuns:

De fapt iti place de el dar nu iti dai tu seama inca.

| unknown17 a răspuns:

Vai fata ce intamplare!