| Lolita1130 a întrebat:

La multi ani tuturor! am o intrebare : acum cateva zile am dat pe facebook "blocheaza" la o persoana iar acum nu imi mai apare la prieteni, nu pot sa ii vad pozele, sa ii accesez pagina. Putin ajutor va rogbatting eyelashes Funda :* Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| zambettrist a răspuns:

Heeey. oadta ce i-ai dat blocheza nu poti sa ii mai dai sa ii vezi pozele nici sa ii vezi peretele adica nu mai poti lua legatura cu el. nu mai incerca caci in zadar

| JnY a răspuns:

Pai o logic! practic l-ai sters de la prieteni totodata, deci asa cum el nu-ti poate "viziona"pozele nici tu nu poti pe ale lui.