| Psihoyounger a întrebat:

La primul sarut, ai simtit faimosii "fluturasi" in stomac? love struck

Răspuns Câştigător
| lola a răspuns:

Fluturasi?! Am simtit ca si cum toti fluturasii de pe pamant erau la mine in stomaclaughingImi venea sa sar in sus dar nu ma mai tineau picioarele, in capul meu parca erau artificii, parca nu ma mai saturam, am inceput sa simt furnicaturi prin tot corpul.Vaaaaiiii!
mai vreau!laughing

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...la primul meu sarut nu am simtit nimic special. poate din cauza lui mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu in stomac! ci in chilotilaughingbig grin mi se ridicase carnatullaughing big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacat ca primul meu sarut nu a fost cu persoana iubita. Dar totusi am simtit fluturasi in stomac.Cand a inceput sa ma sarute tipu, am simtit o multime de fluturasi in stomac, si parca imi venea sa fug, sa ma apas pe stomac.laughing
M`am si speriat putin. Dar totusi a fost tare. E o amintire placuta.
Fluturasii sunt adorabili, te face sa-ti dai seama ca iubesti persoana care`o privesti.Adorabillove struck

| Gabystelistu95 a răspuns:

Cam asa ceva blushing

| mari_3334 a răspuns:

Daa love struck mai simt si acum cand ma gandesc

| madyy_5091 a răspuns:

Da...este normal acest lucru...big grinbig grinbig grintongue

| iuliana_2540 a răspuns:

"Fluturasi"? nici pe departesad. Nu-mi venea sa cred ca asa se saruta. Daca toti ar fi sarutat asa cum am fost eu sarutata prima data, nu m-as mai fi sarutat deloc.Simteam cum ma inec.simteam cum is scapa limba pe gatul meu, cum imi atinge omuletulaughing. Abia a doua oara am stiu si am simtit cum e sa saruti. cel mai frumos cel mai senzual sarut, cel mai dulce.

| milly3 a răspuns:

Sincer mie mi-a luat mult pana la primul sarut....imi era teama dar in acelasi timp era dorinta de a incerca...si intr-adevar a fost ceva nemaipomenit cand am fost sarutata....si primul sarut nu-l voi uita niciodata...