| laviniabeluska11 a întrebat:

La sala unde merg si eu vine un tip care mi-a dat cerere pe Facebook, nu stiu de unde stia cum ma cheamă. Îmi dădea like-uri and so on. Chestia asta a durat cam 2 săptămâni.La un moment dat, eram amândoi la sala. Ziua următoare m-a băgat in seamă pe chat si am iesit afara. Doar am vorbit si la un moment dat a început sa îmi faca masaj pe picioare, gen pe tot piciorul. Locul unde stăteam era mai nepopulat. In fine, am tot vorbit. El ma baga in seamă mereu. Noi nuai eram in acelasi oras pt ca a fost vacanta de Paste. Si m-a întrebat de câteva ori cand vin înapoi. Apoi mi-a zis ca sărută bine laughing Ce sa inteleg din asta?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca isi place de el p aventura e ok vad ca il placi, de ce sa nu te bucuri de sex esti tanara

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

O gluma, cum ca ar vrea sa fie cu tine.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai, ce gretosenie.
nu i-am suportat niciodata p-astia care se lauda ca saruta bine, ca sunt buni la pat, ca nu stiu ce.

tu nu te-ai saturat de din astia? de lingai din astia care nu au nimic special?

ok, I get it, we all get it, even the aliens get it, arati bine si ai parte de multi tipi.
stii si tu prea bine ce inseamna vorbele anoste ale anostilor peste care dai.
dar asa ca idee, nu te-ai saturat de macho meni din astia libidinosi?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru anonim_4396):

La fata ii place viata si o traieste din plin, maxim respect pentru ea

| anonim_4396 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Si i-am zis eu ceva? am criticat-o pe ea cu ceva? stai linistit, ca de macho meni din astia sunt si eu satula, ca nu vorbesti cu vreo naspeta.
e vorba ca pe mine indivizii astia ma plictiseau teribil.
sa te lauzi ca saruti bine sau ca esti bun la pat te face clar un trepanat, un om care nu se distinge prin nimic special.

dimpotriva, te cam saturi de d-astia.
viata palpitanta si misto inseamna sa te babardesti cu tipi total opusi macho menilor astia, care nu au altceva in cap decat sex.
nu poti vorbi nimic cu ei, decat despre ce limba agila au ei si ce madular fabulos au.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai perfectă dreptate. Toate pun botul la macho meni d-ăștia și mie nu-mi mai rămâne nimic. Bine, nu-mi rămânea nimic. Acum că ți-a venit mintea la cap, fac pariu că vei schimba vieți.
De-ai ști ce m-am plictisit de a mea...

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Smooth.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru anonim_4396):

Negi degeaba, voua femeilor va place penisul dar nu recunoasteti nici in ruptul capului

| anonim_4396 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Exact asta am zis.

| JustStitch a răspuns:

Probabil te place si vrea un sarut de la tine sau poate mai mult de atat

| BadAngel3 a răspuns:

Te place. *tuseste* pentru sex.

| Krixxus a răspuns:

Ca tipul tanjea dupa un raspuns in favoarea lui