| deeeeea1 a întrebat:

La un ecograf abdominal, pentru a vedea situatia ovarelor, a trompelor uterine se poare afla virginitatea? Fara raspunsuri rautacioase.Multumesc!

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Nu, starea himenului se poate vedea doar la consultul ginecologic.

6 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Doctorul isi da seama imediat daca e un profesionist adevarat, chiar daca face doar un ecograf.Dar totul e confidential si o data ce ii ceri doar pentru ovare si trompe nu se leaga de virginitate.
Multa bafta!

| Chrisstine a răspuns:

Da!

| Vrajitor a răspuns:

Nu draga mea, logic ca nu!

| Vrajitor a răspuns:

Ba nu. straight face lol

| aurora50scumpika a răspuns:

Nu,iti poate vedea numai aparatul reproducator.Insa pentru a afla daca esti sau nu virgina, trebuie sa-ti faca un control ginecologic.cred ca stii in ce consta! Succes

| anniebox16 a răspuns:

Nu