| anonim_4396 a întrebat:

Lansez o provocare care stiu ca o sa placa la toata lumea.
Indiferent ce o sa ziceti, STIU ca o sa va placa sa cititi si sa comentati la randul vostru, pentru ca sexul place la toata lumea, chiar si daca unii dintre voi nu il practica inca, tot va place sa cititi despre el, asa ca...provocarea este:

Spuneti care a fost/este cea mai ciudata fantezie a voastra!

Frumos si fara sa facem misto unii de altii o sa dau FUNDA celei mai ciudate fantezii + un premiu special.

Important este sa spuneti si varsta in care ati avut acea fantezie sau varsta din prezent daca inca o aveti.

Incep eu cu un exemplu:
La 17 ani ma imaginam facand sex in autobuz, pe locurile din spate fara sa ne vada nimeni.

13 răspunsuri:
| Sexualitate a răspuns:

Aşadar, fantezia dumitale presupunea ori o călătorie într-un autobuz gol (evident, şi fără şofer), ori în unul cu călători orbi şi surzi (evident, şi şoferul).

| sofisis a răspuns:

Singura inca nefacuta este sexul in zapada. E dificil pentr ca...e frig laughing) logic.

| anonim_4396 explică (pentru sofisis):

Si cele facute? laughing

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu as putea spune ca erau fantezii toate experientele mele...pur si simplu au fost lucruri care s-au intamplat: in cabina de proba, in metrou, in aer liber, cu un necunoscut, cu o femeie. Nah...chestiile normale pe care ar trebui sa le faca toata lumea pana se hotaraste sa se "aseze".

| Goete a răspuns:

Eu am o fantezie ciudata de pe la varsta de 13 ani... mi-ar place mult sa ma masturbez in timp ce m-ar privi o tipa; sau mai multe tipe daca ar fi impreuna. Sigur suna ciudat dar m-ar excita mult.

Răspuns utilizator avertizat
| NH4OH a răspuns:

La 15 ani îmi imaginam cum ar fi să fac sex într-un lift ( în timpul mersului ).

| SuckTheGod a răspuns:

Pe o strada cu sens unic la varsta de 18 ani dupa ce mi-am luat permisu, eram cu masina... am tras pe dreapta am pornit avariile, am ridicat capota si acolo ascunsi am facut sex.

| TheCuriousMonkey a răspuns:

Fantezia mea încă de pe vremea când aveam 17 ani e să fac sex - dragoste cum vreţi să îi ziceţi cu o asiatică.

| StephanieS a răspuns:

In toiul noptii, in masina,, pe un drum pustiu sau cel putin bine ascuns de ochii lumii, sa pot geme cat mai tare! blushing laughing

| StephanieS a răspuns:

Cea mai indrazneata fantezie sexuala pe care am pus-o in practica a fost la strand...in piscina, in bucatarie, pe masa, in dus. laughing

| JohnnySilverhand a răspuns:

Cred ca a mea e cea mai ciudata, mi-am imgainat ca fac sex la scoala, in sala de sport cu 2 bombe sexy, si intr-o lada sunt prezervative. Iar lumea e atacata de extraterestri laughing)))))))))))

| anonim_4396 explică (pentru JohnnySilverhand):

Daca ar fi o lada plina de prezervative la scoala...primu lucru care s-ar intampla ar fi sa inceapa elevii sa se bata cu baloane cu apa laughing)