| MihaelaCaty a întrebat:

Lol. Mi s-a spus ca daca imi masez sanii cu oțet aceștia vor creste. Sau cu sare de mare. E adevărat?

8 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

laughing)) doamne laughing) daca era adevarat vedeai doar vacute pe strada

| Aasdfghj a răspuns:

Nu, nu este adevarat.

| Violleta2022 a răspuns:

Cine ti-a spus a glumit pe seama ta!
Sanii nu cresc cu masaje, creme sau medicatie, cresc doar hormonal.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai fost mintita. Incearca sa gandesti rational. happy

| deeeaqq a răspuns:

Şi dacă mănânci pâine devii mai deşteaptă...

Te-a mințit cineva, îmi pare rău

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca nu. De ce crezi ca "divele" arunca atatia bani pe implanturi!?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai trebuie sa-ti dai cu muraturi pe cap, sa creasca creierul.

| dann42 a răspuns:

Roagati iubitul sa ii maseze tot timpul, sa ii sarute, sa se joace cu ei si lasa complexele de sani mici