| BornToDie67 a întrebat:

M-a parasit pentru alta.Ne intelegeam foarte bine si el a tot insistat sa ne facem planuri impreuna, iar eu bineinteles ca am acceptat ideea.L-am observat mai distant din momentul in care a plecat cateva zile sa isi rezolve ceva, iar cand s-a intors mi se parea mie ca era schimbat.Imi amintesc ca la ultimele intalniri era cu lacrimi in ochi si tot zicea ca nu are sens sa continuam pentru ca e si distanta intre noi si tot felul de pretexte. Oricum ea e din ceva sat, deci nu e cine stie ce tipa.El e in alt judet la liceu, iar ea la fel...si totusi sunt intr-o relatie pe internet. Nici o luna nu a trecut de cand ne-am despartit si el deja e intr-o relatie.Sunt extrem de socata si acum. Dupa cateva zile de la despartire nici nu mai aveam lacrimi sa plang...si acum cand imi reamintesc de tot ce a fost ma ia un dor imens pentru ca ne simteam foarte bine impreuna si ne completam foarte bine.Ce-au insemnat acele lacrimi ale lui? Se va mai reintoarce la mine?

Răspuns Câştigător
| lovemeoana a răspuns:

Poate ca tinea si la tine dar si la ea. si nu stia cu cine sa fie. daca nu se mai intoarce la tine, nu are rost sa plangi. inseamna ca nu te-a meritat si atata tot. stai linistita ca, ce e al tau e pus la locul lui :*

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Poate ca era suparat ca s-a jucat la capete si desi nu a vrut sa te raneasca a facut-o.Nu pot sa imi dau seama ce relatie poate sa aiba cu fata aia. Cred ca atunci cand a plecat s-a intalnit cu ea.Nu poti sa stii ce e in sufleul unui om.Tu acum trebuie sa devii mai puernica mai frumoasa ca sa vada ce a pierdut.De reintors nu stiu ce iti zic mai bine lasi timpul si destinul sa decida. Orice e posibil si daca Dumnezeu v-a departat stie El de ce.

| sweetangels a răspuns:

Vorbeste cu aia pe internet si spune-i ca el era intr-o relatie cu tine cand a aparut ca musca in lapte. Eventual poti sa o imbarligi sa ii spui ca el se culca cu tine in perioada cand vorbea cu ea si ca el inca are sentimente pentru tine si tu pentru el. Poate isi vede de treaba ei. Asa vezi si reactia lui si daca se intoarce la tine ori ba.

| NoRegretsxx a răspuns:

Ei ciuciu se mai intoarce.