| caterina97 a întrebat:

M-am combinat cu un prieten mai vechi.Am fost si anul trecut impreuna dar anul acesta ne-am dat seama ca ne iubim.Ne distram bine impreuna, ne impacam extrem de bine si vorbim despre orice. Este tipul ala de baiat grijuliu, un pic obraznic un pic timid, care are grija de familia lui si e muncitor.Se comporta super cu mine. Nasol este ca el locuieste in Italia si vine vara si de Craciun. Peste cateva saptamani va pleca si vreau sa-i propun sa ramanem impreuna. Il cunosc de mult si am incredre in el. Stiu cum sa-i propun asta dar vreau niste pareri despre aceasta situatie. Toti prietenii ne spun sa ramanem impreuna. Mi-ar prinde bine si parerea voastra.

2 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Daca va iubiti e si pacat sa nu ramaneti impreuna.Intradevar,e o situatie delicata care trebuie tratata cu mare grija.

| anonima1995 a răspuns:

Te sfatuiesc sa ii propui. Marturiseste-i ca inca ai sentimente puternice pentru el si vrei sa va dati o noua sansa. Succes!