| anonim_4396 a întrebat:

M-am despartit de prietenul meu de 4 luni, am fost impreuna 9 luni... a fost o relatie completa din toate punctele de vedere...stati k acum vine partea nasola...de fiecare data de cand ne-am despartit, cand ne intalneam, k ne mai vedeam k ramasesem prieteni ne sarutam si de vreo 3 ori ne-am intalnit si ca sa facem sex...Eu una nu m-ai inteleg nimic, adica am incercat de atatea ori sa aflu ce vrea de la rel asta si l-am intr daca ne impacam sau nu si nu mi-a raspuns niciodata...acum cateva zile ma kemat q el l mare...thinking voi ce credeti? va rog mult raspunde-ti sincer

pupicihee hee

8 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

N-are ce f. te si te-a gasit pe tine mai slaba de fire.Profita de tine si de slabiciunea ta pentru el. El vrea sa fie liber dar sa isi si satisfaca nevoile sexuale cu tine insa tu sa nu-i poti reprosa nimic.caci de fapt nu aveti o relatie normala ci ai cazut in capcana unei relatii fuckfriends.

| Psihoyounger a răspuns:

Nu cred ca problema este daca sa te duci sau nu cu el la mare. Problema este de ce nu iti raspunde? Intreaba-l clar si spune-i ca vrei un raspuns. Este singura cale pe care o ai de a fi fericita. Mult succes! Iti doresc din tot sufletul sa fii fericita si sa nu suferi din cauza lui. Ai grija, poate vrea doar sex... gandeste-te si la ce a spus bibydraguta. Poate ca are dreptate. Bafta!

by Psihoyounger

| Ioana_8202 a răspuns:

Ii place sa fac sex cu tine pentru ca t cun destul d bine...si daca tu nu il refuzi cu atat mai bine pentru el...eu una nu as face asa ceva niciodata dar nah...

| bibydraguta a răspuns:

Oau pai eu cred ca acest baiat nu vrea decat sa sew culce cu tine fara suparare.eu cred ca daca tinea la tine vroia sa fie cu tine nu doar sa il satisfaci.eu cred ca el nu vrea sa se mai implice intr-o relatie ci doar pentru moment sa se distreze. pupici

| FoXy a răspuns:

Ai spus ca va-ti intalnit ca sa faceti sex, nu dragoste cum este normallaughing baiatul aceste sta cu tine doar pentru o relatie sexuala. Ce vrei la mare sa nu aiba actiune?happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
O relatie tip sexuala, atata tot.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult pentru rasp...si eu m-am gandit la varianta k vrea doar sex... dar m-am si certat q el p tema asta si de fiecare data s-a intors l mine si mi-a sp k o sa fie bine...habar nu am...

eu sper sa fie bine
va pup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea ca vrea doar relatie sexuala, dar tu poti sa-l refuzi de cateva ori si vezi ce se intampla.Bafta si daca nu este sincer, nu-ti pierde vremea, lumea e plina de baieti.