| alexa19 a întrebat:

M-am impacat cu fostul prieten acum cateva zile.Eu l-am intrebat daca mai vrea sa ne impacam, i-am spus ca inca tin la el, si el a aceptat sa ne impacamhappy. Sambata am iesit pe afara, a fost frumoslove struck.Cand am fost afara sambata imi tot spunea ca ii este teama sa nu il insel cu cineva si eu i-am spus sa stea linistit ca nu il insel cu nimeni.De vreo 2, 3 zile pare asa distant, recedar nu stiu de cestraight face, vorbim cand ne intalnim, dar parca il simt distantthinking
Ce sa fac ca sa ii dovedesc ca nu il insel? nu vreau sa il pierd din nou pentru ca tin mult la elsad
De ce credeti ca este distant si rece?sad

Răspuns Câştigător
| WweEdge a răspuns:

El poate crede ca lui nu ii acorzi destula atentie si de asta crede ca il inseli.
Ca sa nu mai creada asta dovedestei dragostea...gasesti tu un modwinking
Succes si sper sa nu va mai despartiti iar!
Funda? plsss

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Posibil,in timp ce ati fost despartiti,ca sa-l consoleze,vreun prieten "bun" sa-i fi spus vreo bazaconie despre tine si el sa-si fi pierdut increderea pe care o avea in tine.
Acum,incearca sa fii cea pe care o stie el,cu zambetul tau special pentru el,cu toate vorbele voastre dragi,cu tot ce gaseste el numai in tine.
Cu cat reveniti mai repede la vechile voastre clipe fericite,cu atat mai repede isi va reveni si el,pentru ca asta ii va da un sentiment de stabilitate,iar stabilitatea e un element al increderii.
Si, deschide mici discutii legate de cum i-ar putea trece prin minte ca l-ai putea insela..., doar stie cat tii la el!happy

| WeAreYoung a răspuns:

Pai poate ai facut ceva gresit? Daca chiar vrei sa ii dovedesti ca il iubesti invita-l la un restaurant, chiar daca baietii invita fetele... O sa i se pare un gest dragut

| omulvesel a răspuns:

Pai nustu poare crede ca u poti minti da cati ani ai de curiozitate ma rog
deci pune si u un baiat (prieten de al lui ) sa se dea la tine cand e el prin preajma si u sa il respingi laughing) logic nu
si poate asa ii dovedesti k nu il minit da daca el te inseala... e nasol de tot da bafta happy

| aalexandraaaaa a răspuns:

Iubitul meu a inceput sa fie distant si sa ma enerveze inainte sa ne despartim, probabil voia sa ma faca sa ma simt prost sau sa ma despart de el.dar de fapt ma insela ...vezi cum faci si incearca sa afli daca te inseala. daca nu te inseala, incearca sa te schimbi tu, sa il dragalasesti sau chestii de astea. Bafta, sper ca am fost de ajutor.Cu placere :*:*