| Birjaru a întrebat:

M-am indragostit de o fata, astazi mi-a zambit cand a trecut pe langa mine, oare ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Birjarule, asta e fizionomia iepei atunci cand e horny.
http://www.flickr.com/photos/delina/227903875/
da,te-ar iubi in patul de fân.

8 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

In unele culturi, un zambet = cerere in casatorie deci casa de piatra iti doresc sau grajd de piatra.

Răspuns utilizator avertizat
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Daca o fata\persoana iti zambeste nu inseamna neaparat ca te iubeste!
Daca iti zambea un baiat atunci ce credeai? ca te iubeste si el?laughingrolling on the floor
Serios acum.
Uite un sfat:intreab-o direct daca te iubeste!

| ozana_6012 a răspuns:

Toata lumea te iubeste birjare

| ButelieCuPetrol a răspuns:

Poate era doar maica-ta...

| Chellu a răspuns:

Intreab`o pe ea, spune`i ce simti pentru ea si d`astea... bafta!winking a da si app scuze de comentu ala cu nevasta eram cam beatsad

| Adry_9197 a răspuns:

Este si ea indragostita de tine daca tia zinbit.