| Adrian_Adi_1995_yPVt a întrebat:

M-am indragostit de o fata baietoasa dar nu stiu cum sa ii spun ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| mirunykatha a răspuns:

Pai.daca te îndrăgostești de cineva trebuie sa ii arată prin gesturi mici dat frumoase si își va da seama.de ex:i-ai un ursulet cu omucidere de bomboane.sau scoate-omora, un cocktail cu pretextul ca îți e sete si ca vrei sa mergi cu cineva si nu știi cu cine. Sau chestii de genul. sper ca ți-am fost de ajutor :***

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cel mai simplu, nu te complica, da un party cheamo laparty imbato si rupei pasaricaa alelele maica sfantaaaa

| Sociopat a răspuns:

Simplu
"Ba ****! Yo te plac!"

| neutrino a răspuns:

Ceea ce fac toti baietii in acest caz: du-te si pup-o!

| Otto2014 a răspuns:

O intrebi daca te place.

| Gerd a răspuns:

Sa intri in vorba cu ea sa o inviti la film si dupa sa-i spui c-o placi dupa un timp happy

| sfatuitoriisufletuluitau a răspuns:

Buna.Inainte de a incerca sa te indrum, am si eu o intrebare pentru tine:esti 100% convins de faptul ca aceasta fata baietoasa nu este de fapt un baiat sub acoperire? Te sfatuiesc sa ii faci un "control" inainte de a te gandi la cum sa ii furi inima. Anunta-ma ce ai descoperit si voi fii incantat sa te ajut si in continuare.